سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۷:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۰۸ مهر ۱۳۹۶در ۴:۴۴ ب.ظ تعداد بازدید: 465 بازدید کد خبر:69076 چاپ خبر

راه‌حل مؤسسه مالی «ملل» برای بازپرداخت سپرده‌های مشتریان موسسه آرمان تمسخر مردم است

0

نماینده خرم‌آباد در مجلس:

ملکشاهی راد نماینده خرم‌آباد در مجلس، راه‌حل ارائه شده از سوی موسسه ملل جهت بازپرداخت سه میلیون تومان از کل مبلغ سپرده‌های مردم را نوعی تمسخر سپرده‌گذاران خواند و گفت: امروز و فردا کردن مدیران این مؤسسه موجب عصبانیت مردم شده است. محمدرضا ملکشاهی‌راد نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس در گفت و گو با فارس، […]

ملکشاهی راد نماینده خرم‌آباد در مجلس، راه‌حل ارائه شده از سوی موسسه ملل جهت بازپرداخت سه میلیون تومان از کل مبلغ سپرده‌های مردم را نوعی تمسخر سپرده‌گذاران خواند و گفت: امروز و فردا کردن مدیران این مؤسسه موجب عصبانیت مردم شده است.

محمدرضا ملکشاهی‌راد نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس در گفت و گو با فارس، با اشاره به تجمعات پی‌درپی مردم خرم‌آباد در اعتراض به وضعیت سپرده‌های خود در بانک «آرمان» و مؤسسه «ملل» گفت: سپرده‌گذاران در آخرین تجمع اعتراضی خود، علیه مدیران این دو موسسه و نیز برخی مسئولان اقتصادی کشور شعارهایی می‌دادند.

وی راه‌حل ارائه شده از سوی موسسه ملل جهت بازپرداخت سه میلیون تومان از کل مبلغ سپرده‌های مردم را نوعی تمسخر سپرده‌گذاران خواند و اظهار داشت: دست‌کم اگر بدین شیوه می‌خواهند سپرده‌های مردم را به آنان بازگردانند میزان بالاتری را در نظر بگیرند.

ملکشاهی با درخواست اکید از مسئولان موسسه ملل جهت عمل به وعده‌های خود، امروز و فردا کردن آنان را موجب عصبانیت مردم خواند و گفت: از بانک مرکزی می‌خواهیم که فشار خود را به این موسسه وارد کند تا این موسسه وادار شود تا آنجایی که توان مالی دارد رضایت سپرده‌گذاران خود را جلب کند.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. بسمه تعالی
    راستی دیگه خبری از جهان پهلوان خرم آبادی آقای ع د نیست؟ اگه واقعا ایشان در سال ۹۲ از موسسه آرمان کناره گیری نمود چرا از طریق رسانه ها کناره گیری خودش را مطرح نکرد؟ایشان در سال ۹۵ از طریق هیت مدیره مجددا بعنوان مدیر عامل انتخاب شده است؟ اشتغال چی تعدادی جوان بدبخت را با مشکل روبرو نمود و آلان هم همین جوانان بدبخت با زن و بچه بدون در آمد چکار کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    [پاسخ]

  2. دوست من.همین اقا خیلی رو صاحب شغل کرد که صاحب خونه هم شدن

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط