سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۱۹:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۰۱ مهر ۱۳۹۶در ۹:۰۱ ق.ظ تعداد بازدید: 59 بازدید کد خبر:68979 چاپ خبر

دانش آموزان و معلمان پرچم داران پیشرفت و رشد جامعه هستند

0

نماینده ولی فقیه در لرستان:

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: دانش آموزان و معلمان پرچم داران پیشرفت و رشد جامعه هستند و مدرسه نقطه آغاز پیشرفت جامعه می باشد. به گزارش کشکان، آیت الله سید احمد میر عمادی روز شنبه در آئین آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان پسرانه استعدادهای درخشان شهید بهشتی خرم […]

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: دانش آموزان و معلمان پرچم داران پیشرفت و رشد جامعه هستند و مدرسه نقطه آغاز پیشرفت جامعه می باشد.

به گزارش کشکان، آیت الله سید احمد میر عمادی روز شنبه در آئین آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان پسرانه استعدادهای درخشان شهید بهشتی خرم آباد ، افزود: سلاح مدرسه قلم و مرکب است و سلاح سنگر جبهه ، الله اکبر و مرکب سرخ است.
وی اظهار کرد: حاضران این ۲ سنگر معلمان و دانش آموزانی پیرو مکتب امام حسین(ع) هستند که این خصوصیات امسال برای آغاز سال تحصیلی وجود دارد.
وی ادامه داد: بدون تردید رشد و پیشرفت در هرجامعه ای مدیون علم و دانش است و فتح قله های پیشرفت در سایه فراگیری علم و دانش و بالا بردن سطح آگاهی و معرفت است.
به گفته وی اگر می خواهیم جامعه سالم و پبشرفته داشته باشیم باید نظام تعلیم و تربیت سالم و صحیح وجود داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه بالاترین حق در اسلام بعد از حق خداوند حق معلم و دانش آموز بر یکدیگر است،اظهار کرد: معلم و دانش آموزان باید به خوبی وظایف خود را در مقابل یکدیگر بشناسند و بر رعایت این حقوق اهتمام داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: رشد و پیشرفت در سایه تحول امکان پذیرمی باشد و مدرسه محور تحول است.
امام جمعه خرم آباد بر ضرورت اخلاق و معنویت و برپایی نماز در مدرسه و تلاوت قرآن برای ایجاد تحول تاکید کرد.
۳۲۰هزار دانش آموز لرستانی امروز راهی کلاسهای درس شدند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط