سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۰۲:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۶در ۱:۱۴ ب.ظ تعداد بازدید: 255 بازدید کد خبر:68933 چاپ خبر

استاندار لرستان: توسعه جامعه، متضمن توسعه و پیشرفت آموزش و پرورش است

0

استاندار لرستان در دیدار مدیر کل و جمعی از کارکنان ستادی آموزش و پرورش لرستان ، دستگاه تعلیم و تربیت را مهمترین مجموعه کشور معرفی کرد و گفت: توسعه جامعه، متضمن توسعه و پیشرفت آموزش و پرورش است. به گزارش کشکان؛ موسی خادمی افزود: توسعه جامعه باید از آموزش و پرورش آغاز شود و بدون […]

استاندار لرستان در دیدار مدیر کل و جمعی از کارکنان ستادی آموزش و پرورش لرستان ، دستگاه تعلیم و تربیت را مهمترین مجموعه کشور معرفی کرد و گفت: توسعه جامعه، متضمن توسعه و پیشرفت آموزش و پرورش است.

به گزارش کشکان؛ موسی خادمی افزود: توسعه جامعه باید از آموزش و پرورش آغاز شود و بدون توسعه و پیشرفت این دستگاه نمی توان توسعه سایر بخش ها را تصور کرد و شاهد بود.
وی در ادامه با اشاره به گزارش مدیر کل آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: این آمارها بیانگر این واقعیت است که کارهای بسیار خوبی در دستگاه آموزش و پرورش انجام شده است. خادمی تاکید کرد: با وجود تمام فعالیت ها در برخی از عرصه ها مانند نرخ بی سوادی و میانگین نمرات نهایی با میانگین کشور فاصله وجود دارد و باید برای رفع آن تلاش کرد. وی خاطر نشان کرد: ما به آموزش و پرورش باور و اعتقاد داریم و برای پیشرفت و توسعه آن از تمام ظرفیت ها استفاده می کنیم. استاندار لرستان همچنین به توسعه متوازن هدایت تحصیلی اشاره کرد و افزود: باید برای گرایش کاذب دانش آموزان به رشته هایی مانند علوم تجربی برنامه داشت و آنها را به سمت رشته های فنی و مهارتی هدایت کرد. وی عدم تعادل در هدایت تحصیلی دانش آموزان را عامل بسیاری از معضلات اجتماعی برشمردو گفت: تعادل در رشته های تحصیلی یکی از سیاست های محوری است که باید به دقت دنبال شود.
وی هدف گذاری برای ارتقامیانگین نمرات نهایی دانش آموزان و ارتقای قبولی های کنکور را از جمله مواردی است که می تواند ما را به ارتقای کیفیت آموزش رهنمون سازد. خادمی در پایان سخنان خود از حضور خیرین در مدرسه سازی و تعلیم و تربیت تقدیر کردو ادامه داد: برای افزایش مشارکت خیرین هم باید برنامه مدون و منسجم داشت.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط