سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۲۲:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۶در ۷:۰۹ ب.ظ تعداد بازدید: 588 بازدید کد خبر:68896 چاپ خبر

جشن شکوفه ها در مدارس ابتدایی کوهدشت برگزار شد+تصاویر

0

با حضور سرپرست آموزش و پرورش کوهدشت؛

دانش آموزان پایه اول ابتدایی شهرستان کوهدشت امروز در آئین جشن شکوفه ها ورود خود به عرصه ی تعلیم و تربیت را جشن گرفتند. به گزارش کشکان، در مراسم نمادینی که به همین مناسبت در آموزشگاه شاهد ابتدایی دخترانه کوهدشت برگزار شد، جواد رفیعیان سرپرست آموزش و پرورش کوهدشت، آزادبخت معاونت فرمانداری کوهدشت، یاراحمدی ریاست […]

دانش آموزان پایه اول ابتدایی شهرستان کوهدشت امروز در آئین جشن شکوفه ها ورود خود به عرصه ی تعلیم و تربیت را جشن گرفتند.

به گزارش کشکان، در مراسم نمادینی که به همین مناسبت در آموزشگاه شاهد ابتدایی دخترانه کوهدشت برگزار شد، جواد رفیعیان سرپرست آموزش و پرورش کوهدشت، آزادبخت معاونت فرمانداری کوهدشت، یاراحمدی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهدشت، معاونین پرورشی و آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کوهدشت، پاپی زاده مسئول بسیج دانش آموزی کوهدشت، حیدری از سپاه ناحیه کوهدشت، برخی کارکنان ستادی، فرهنگیان و اولیاء دانش آموزان پایه اول ابتدایی این آموزشگاه حضور داشتند.

حاضرین در مراسم پس از استماع سخنان سرپرست آموزش و پرورش کوهدشت و معاونت فرمانداری کوهدشت با به صدا درآوردن زنگ مهر و مقاومت از کلاس های درس دانش آموزان پایه اول ابتدایی این آموزشگاه بازدید به عمل آوردند.

همچنین در حاشیه این مراسم از یکی از فرهنگیان بانوی شاغل در این آموزشگاه که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بود تجلیل به عمل آمد.

گزارش و عکس: مهدی دوست محمدی

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط