سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۳۰:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۲۶ فروردین ۱۳۹۲در ۱۲:۴۱ ب.ظ تعداد بازدید: 262 بازدید کد خبر:6887 چاپ خبر

تغییر مبلمان شهری نهاوند نیازمند فرهنگ سازی است

0

  شهردار نهاوند گفت: نهاوند برای تغییر و تحول در میلمان شهری به فرهنگ سازی نیازمند است. نادر اسماعیلی در گفتگو با مهر اظهار داشت: شهرداری و مجموعه مدیریت شهری برنامه ها و طرح های بزرگی برای نهاوند در نظر گرفته اند اما بدون حمایت و پشتیبانی مردم اجرای این برنامه ها عملی نیست. اسماعیلی […]

619379_z9RFeW7a

 

شهردار نهاوند گفت: نهاوند برای تغییر و تحول در میلمان شهری به فرهنگ سازی نیازمند است.

نادر اسماعیلی در گفتگو با مهر اظهار داشت: شهرداری و مجموعه مدیریت شهری برنامه ها و طرح های بزرگی برای نهاوند در نظر گرفته اند اما بدون حمایت و پشتیبانی مردم اجرای این برنامه ها عملی نیست.

اسماعیلی گفت: برای پیشرفت و توسعه شهر نهاوند باید فرهنگ جامعه و مردم تغییر کند و روش درست مصرف و نگهداری از سرمایه های شهر همگانی شود.

وی افزود: تولید میزان زباله در نهاوند با جمعیت کمتر از 90 هزار نفر، بیش از 100 تن در روز است که این رقم از استاندارد جهانی بیشتر است و برای جمع آوری آن مشکلات زیادی وجود دارد.

شهردار نهاوند عنوان کرد: مشکل دیگر شهر نهاوند مشخص نبودن محدوده بخش های فرسوده و قدیمی شهر و تداخل آن با بافت تاریخی است.

نادر اسماعیلی با اشاره به بالا بودن هزینه های شهرداری نهاوند گفت: شهرداری نهاوند منبع درآمد مشخصی ندارد و کارخانه های صنعتی و تولیدی به شهرداری عوارض پرداخت نمی کنند.

اسماعیلی همچنین گفت: ترافیک در شهر نهاوند هر روز پیچیده تر می شود که یکی از عوامل مهم آن کمبود پارکینگ عمومی است که به دنبال ارائه طرحی برای برون رفت از وضعیت فعلی هستیم.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط