سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۲:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۶در ۸:۲۰ ق.ظ تعداد بازدید: 204 بازدید کد خبر:68784 چاپ خبر

آیندگان داوری مثبت‌تری خواهند کرد

0

حبیب اله خجسته پور: دیشب در اختتامیه ی پانزدهمین اجلاس پیرغلامان و خادمان حسینی در اصفهان این حقیرِ سراپا تقصیر مفتخر به دریافت و حمل پرچم منقوش به نام مبارک امام‌حسین(ع) و متبرک به بارگاه ملکوتی اش شدم. پس از فراغت از اجلاس با گذری بر فضای‌ مجازی استان دیدم که دو تن از دوستانم […]

حبیب اله خجسته پور: دیشب در اختتامیه ی پانزدهمین اجلاس پیرغلامان و خادمان حسینی در اصفهان این حقیرِ سراپا تقصیر مفتخر به دریافت و حمل پرچم منقوش به نام مبارک امام‌حسین(ع) و متبرک به بارگاه ملکوتی اش شدم.

پس از فراغت از اجلاس با گذری بر فضای‌ مجازی استان دیدم که دو تن از دوستانم در مناظره ای رسانه ای مطالبی را در نقد و تمجید از اینجانب منتشر نموده اند، ضمن دعوت از همفکرانم برای حفظ آرامش فضای استان در جهت عدم بهره برداری سایر طیف های سیاسی لازم است نکته ای را به عرض هم استانیهای شریف برسانم:

از مهر۹۲ تا شهریور۹۶ شاهد تلاشهای خستگی ناپذیر مهندس‌بازوند در راستای توسعه ی همه جانبه ی استان بوده ام و دفاع اینجانب از عملکرد ایشان در این مدت آگاهانه و بر مبنای شناخت‌واقعی از زحمات این مرد تلاشگر می باشد.

برای ایشان و خانواده ی گرانقدرش (که با صبوری مثال زدنی حامی کوشش های بی دریغ وی بوده اند) آرزوی سلامتی توام با موفقیت در همه ی شئون شخصی و اجرایی را از درگاه احدیت مسئلت دارم.

قطعا آیندگان در خصوص مهندس‌بازوند داوری مثبت‌تری خواهند داشت.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط