سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۱:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۶در ۸:۱۳ ق.ظ تعداد بازدید: 177 بازدید کد خبر:68781 چاپ خبر

اجرای سیاست های دولت ماموریت اصلی استانداران است

0

وزیر کشور گفت که مهمترین ماموریت استانداران در دولت دوازدهم اجرای سیاست ها و برنامه های دولت است. به گزارش کشکان، عبدالرضا رحمانی فضلی روز شنبه در بدو ورود به فرودگاه یاسوج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توسعه گرایی، قدرت ایجاد تعامل و هماهنگی در استان ها از دیگر وظایف و ماموریت های مهم استانداران […]

وزیر کشور گفت که مهمترین ماموریت استانداران در دولت دوازدهم اجرای سیاست ها و برنامه های دولت است.

به گزارش کشکان، عبدالرضا رحمانی فضلی روز شنبه در بدو ورود به فرودگاه یاسوج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توسعه گرایی، قدرت ایجاد تعامل و هماهنگی در استان ها از دیگر وظایف و ماموریت های مهم استانداران در دولت دوازدهم خواهد بود.
وی با تاکید براینکه معیارها و ملاک انتخاب استانداران در دولت دوازدهم با سیاست های دولت یازدهم تفاوت چندانی نکرده است،گفت: البته در این دولت با توجه به ارزیابی هایی که در طول چهار سال گذشته از استانداران انجام شده برخی جابه جایی ها صورت می گیرد.
وی تصریح کرد: تلاش دولت و وزارت کشور این است که بیشتر از وجود استانداران موجود استفاده شود که عمده تغییرات بر این روال خواهد بود.
وی افزود: البته برخی از استانداران خود یا درخواست بازنشستگی و یا انتقال به دستگاه دیگری را داشتند که بر اساس نظر خودشان شرایط ادامه همکاری را ندارند.
وزیر کشور یادآور شد: سعی خواهیم کرد که تغییرات در سطح استانداران در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود که خللی در اداره امور استان ها ایجاد نشود.
رحمانی فضلی وزیر کشور امروز /شنبه/ بمنظور شرکت در آیین تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید کهگیلویه وبویراحمد به این استان سفر کرده است.
علی محمد احمدی به عنوان استاندار جدید استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شده است.
موسی خادمی استاندار سابق نیز به عنوان استاندار جدید لرستان تعیین شده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط