سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۹:۱۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۶در ۸:۳۵ ق.ظ تعداد بازدید: 242 بازدید کد خبر:68756 چاپ خبر

دفاع مقدس نقطه زرین تاریخ ایران اسلامی

0

فرمانده سپاه کوهدشت:

فرمانده ناحیه مقاومت کوهدشت در گفتگو با خبرنگار کشکان گفت: حقیقتاً دفاع مقدس نقطه زرینی در تاریخ ایران اسلامی است و باید این فرهنگ ایثار گری و شهادت طلبی به نسل جدید انتقال یابد. سرهنگ پاسدار محمد حقی زاده فرمانده سپاه کوهدشت اظهار کرد: سال دوران دفاع مقدس بی نظیر بود که ایران اسلامی با […]

فرمانده ناحیه مقاومت کوهدشت در گفتگو با خبرنگار کشکان گفت: حقیقتاً دفاع مقدس نقطه زرینی در تاریخ ایران اسلامی است و باید این فرهنگ ایثار گری و شهادت طلبی به نسل جدید انتقال یابد.
سرهنگ پاسدار محمد حقی زاده فرمانده سپاه کوهدشت اظهار کرد: سال دوران دفاع مقدس بی نظیر بود که ایران اسلامی با توکل بر خدا و اتکا به توانمندی‌های داخلی با رشادت و شهادت طلبی فرزندان غیور خود حیات جدیدی را آغاز نموده است.

وی تصریح کرد: هجوم هم جانبه دشمن به جمهوری اسلامی در واقع به دلیل ماهیت انقلاب اسلامی و این که پذیرش جمهوری اسلامی برای استکبار جهانی در منطقه حیات خلوت بود پذیرش این شرایط برای آنان غیر قابل تصور بود و به همین توطئه گوناگونی علیه جمهوری که تمام شدنی هم نیست به راه انداختند.

فرمانده ناحیه مقاومت کوهدشت گفت: حقیقتا دفاع مقدس نقطه زرینی در تاریخ ایران اسلامی میباشد و با این فرهنگ ایثار گری و شهادت طلبی به نسل جدید انتقال یابد.

سرهنگ حقی زاده گفت: در این هفته برنامه‌های متنوعی در سطح ناحیه و حوزه‌های مقاومت شهری و بخش‌های تابعه اجرا میشود که اجرای یادواره‌های شهدا میتوان اشاره کرد.

وی در ادامه به برخی برنامه‌های این هفته اشاره داشت و بیان کرد: سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، دیدار با امام جمعه شهرستان، برگزاری نشست‌های معرفتی و بصیرتی، زیارت قبور مطهر شهدا، شرکت در نماز جمعه، افتتاح چندین پایگاه مقاومت، اردو‌های جهادی، تبیین نقش زنان در دفاع مقدس را از جمله برنامه‌های قابل اجرا در ناحیه کوهدشت است.

 

خبرنگار: رضا امرایی

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. خسته نباشی به خدمت فرمانده با بصریت وانقلابی

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط