سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۰:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۶در ۴:۲۸ ق.ظ تعداد بازدید: 427 بازدید کد خبر:68750 چاپ خبر

تغییر استاندار لرستان را به فال نیک می‌گیرم/ استاندار شدن خادمی قطعی است

0

نماینده مردم‌ خرم‌آباد در مجلس:

نماینده مردم‌ خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر استاندار لرستان را به فال نیک می‌گیرم. محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با فارس، بیان داشت: تغییر و تحول در همه جا وجود دارد که برخی اوقات این تحولات خوب بوده و گاهی اوقات بد است. وی پیرامون تغییر استاندار لرستان گفت: در هر حال تغییر استاندار تصمیمی بوده که […]

نماینده مردم‌ خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر استاندار لرستان را به فال نیک می‌گیرم.

محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با فارس، بیان داشت: تغییر و تحول در همه جا وجود دارد که برخی اوقات این تحولات خوب بوده و گاهی اوقات بد است.

وی پیرامون تغییر استاندار لرستان گفت: در هر حال تغییر استاندار تصمیمی بوده که از سوی دولت گرفته شده است و لذا این تغییر را به فال نیک می‌گیرم.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به نظر می‌رسد انتخاب سید موسی کاظمی به عنوان استاندار جدید لرستان قطعی بوده و وی به عنوان جایگزین بازوند از سوی هیات دولت معرفی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برای انتخاب استاندار لرستان تلاش کردیم که یک نیروی جوان و کارآمد انتخاب شود اما در هر صورت در انتخاب استاندار مسائل مختلفی وجود دارد و موضوعات مختلفی مطرح می‌شود.

بیرانوندی ضمن تقدیر از زحمات بازوند در مدت حضور در لرستان، گفت: امیدواریم سید موسی خادمی که از لحاظ فرهنگی و قومیتی نیز با ما نزدیک است، بتواند منشاء خیر و برکت برای لرستان باشد و با تصمیمات مناسب و ایجاد تغییرات صحیح انتظارات را برآورده سازد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. این خبر را منتشر کنید مدیر محترم

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط