سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۱:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۶در ۸:۱۱ ق.ظ تعداد بازدید: 401 بازدید کد خبر:68725 چاپ خبر

سرباز نظام هستم/ تا کنون با کسی در مورد استانداری لرستان بحث نشده است/ تا دقیقه ی آخر تلاش خواهیم کرد

0

استاندار بازوند:

مهندس بازوند استاندار لرستان در دقایق پایانی کارگروه گردشگری استان گفت: مباحثی را که راجع به بنده و افراد دیگر در مورد استانداری لرستان در فضای مجازی مطرح می شود و هر کسی در هر جایی اظهار نظر می کند؛ کاملا رد می کنم. بنده سرباز نظام هستم در هر جا که مسئولان ارشد کشور […]

مهندس بازوند استاندار لرستان در دقایق پایانی کارگروه گردشگری استان گفت: مباحثی را که راجع به بنده و افراد دیگر در مورد استانداری لرستان در فضای مجازی مطرح می شود و هر کسی در هر جایی اظهار نظر می کند؛ کاملا رد می کنم.

بنده سرباز نظام هستم در هر جا که مسئولان ارشد کشور از جمله وزیر محترم کشور تصمیم بگیرند کار خواهم کرد. بدون شک جناب دکتر رحمانی فضلی هم لرستان را خوب می شناسند و از ظرفیت ها و چالش های آن بخوبی آگاه هستند و به هر تصمیمی برسند قطعا مصالح استان را بدنبال خواهد داشت.

اصل تغییر همواره پذیرفته شده است
همه ی افرادی را که برخی کاربران در فضای مجازی؛ گزینه ی استانداری لرستان معرفی کرده اند؛ می شناسم و از دوستان خوب و پرتلاش بنده هستند. اما تا کنون هیچ بحث رسمی و غیر رسمی نه با بنده نه با هیچ کس دیگر مطرح نشده و ما مثل همیشه تمام سعی خود را برای پیشبرد امور استان تا دقیقه ی آخر به کار خواهیم بست.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. بابا تو رو خدا زودتر این آقا را عوض کنید شاید نفر جدید بیاید باعث اشتغال حداقل برای چند نفر باشد ،این آقا هم اگر خوب است ببریدش جای دیگه تا اونجا را آباد کنه ،این احزاب هم فقط نماینده شخص خودشون هستند و فقط برای منافع شخصی خود بیانیه می دهند وچون با تغییر منافعشان از بین میرود ،

  [پاسخ]

 2. سلام مهندس خسته نباشید اگه تشریف ببرید ممنونیم

  [پاسخ]

 3. عرض شود
  اینکه نیروهای اصیل ودرخط مقدم اصلاحات لرستان دراین شرایط راضی به ابقاء آقای بازوند ب عنوان نماینده ارشد دولت در استان لرستان هستند درجای خود قابل تحلیل است.
  چه شده است که باوجود کارنامه منفی آقای استاندار درحیطه سیاسی ما هنوز راضی ب ابقای ایشان هستیم.
  از ۹ نفر نماینده مجلس ۸ نفر از مخالفین دولت انتخاب می شوند.
  دربرخی از حوزه های انتخابیه همچون پلدختر بااختلاف کمتر از ۱۰۰۰ رای اون هم ب لطف ابطال چند صندوق رای که به زعم همه مردم از مخالفین نماینده فعلی محسوب می شوند یادرحوزه انتخابیه درود وازنا ویادر حوزه انتخابیه خرم اباد و مضحک تراز همه در حوزه انتخابیه کوهدشت ورومشکان که بارای مردم بازی شد اما باوجوداین همه ناملایمات جناب استاندار همچنان راضی ب ابقا ایشان هستیم جای سوالات فراوان است.
  مضحک تر ازهمه این موارد، انتصاب فرماندار متخلف یک شهرستان در شهرستان دیگر ازجمله مواردی است که کارنانه سیاسی بازوند را تیره وکدر ساخته است .
  فکرمیکنم ریشه ی همه این بدبختی ها دروجود شخص رییس جمهور نهفته است کسی که در مناظرات انتخاباتی طوری وانمود کرد ازطرف بزرگان اصلاحات آمده است.
  کسی که بزرگان اصلاحات به مردم قول دادند دوره دوم ریاست جمهوری روحانی بمراتب از دوره اول ایشان بهتر خواهد بود اما چی خواستیم وچی شد.!!!!!!!!!
  چنددرصدازمدیران استان ازاصلاح طلبان راستین هستند چنددرصدشان دنبال معامله نیستند.
  واقعا بایدبحال وروز سیاسیون خندید وبحال وروز مردم گریست
  متاسفیم برای چنین دولتی که میخواهد شادی رو از نیروهای اصلاح طلب بگیرد وهمه را افسرده کند
  افسوس صد افسوس

  [پاسخ]

 4. حامیان دکتر روحانی

  به جای دو سال سربازی چهار سال در لرستان سرباز نظام بودی کافی است سهم یک لرستانی مقبول همگی است که استاندار لرستان بشود واز طرفی دیگر پشتیبانیهای نا حق استاندار از قدرت ولد عزل شده سابق سازمان صنعت ،معدن وتجارت وصفی خانی فعلی فراموش نخواهد شد وحلال نخواهیم کرد.

  [پاسخ]

 5. اقای تیموری وجناب اسفندیاری شما رابخدا دست از این مردم بدبخت لرستان برداریدهرچه رانت گرفتید کافی نوش جان بگذارید این سید موسی خادمی بخاطر جدش خودش تصمیمی برای لرستان بگیرد ابرو برای مهندس بازون نذاشتید بخاطر خدا حیا کنید لرستان را رها کنید بابا تشریف ببر منطقه ی خودت کرمانشاه را اباد کن

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط