سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۸:۱۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۶در ۱۱:۰۰ ق.ظ تعداد بازدید: 417 بازدید کد خبر:68587 چاپ خبر

استاندار لرستان با قدرت به کارش ادامه می دهد/ تکذیب انتصاب بازوند به عنوان استاندر گلستان

0

مدیر کل حوزه استاندار لرستان:

مدیر کل حوزه استاندار لرستان انتصاب مهندس بازوند به عنوان استاندار گلستان را تکذیب و از مردم و رسانه ها خواست اخبار رسمی را از مراجع رسمی دنبال کنند. به گزارش کشکان، در پی درج خبری کذب در فضای مجازی توسط برخی از مخالفان دولت و استاندار لرستان مبنی بر انتصاب مهندس بازوند به عنوان […]

مدیر کل حوزه استاندار لرستان انتصاب مهندس بازوند به عنوان استاندار گلستان را تکذیب و از مردم و رسانه ها خواست اخبار رسمی را از مراجع رسمی دنبال کنند.

به گزارش کشکان، در پی درج خبری کذب در فضای مجازی توسط برخی از مخالفان دولت و استاندار لرستان مبنی بر انتصاب مهندس بازوند به عنوان استاندار گلستان ،مسعود بهرام نژاد مدیر کل حوزه استاندار لرستان گفت: برخی از مخالفان توسعه استان که متاسفانه در دولت تدبیر وامیدبرای وارونه جلوه دادان فضای استان و تخریب استاندار و دولت دست از تخریب استاندار و خدمات دولت بر نمی دارند باز هم با ملتهب نمودن فضای استان و انتشار اخبار کاملا کذب و احساسی انتصاب مهندس بازوند به عنوان استاندار گلستان سعی در تشویش اذهان عمومی را دارند.

وی افزود: متاسفانه علیرغم تلاش فراوان دولت یازدهم در استان لرستان و انجام کارهای زیرساختی و زیربنایی، برخی سعی داشته و دارند تا با هدف تخریب دولت، اقدامات صورت گرفته را وارونه جلوه دهند که البته امری مسبوق به سابقه و البته مذموم است. لذا در آغازین روزهای تشکیل دولت دوازدهم، اخباری مبنی بر انتصاب مهندس بازوندبه عنوان استاندار گلستان در فضای مجازی مطرح شده که قویاً تکذیب می‌کنیم.

مدیر کل حوزه استاندار لرستان تصریح کرد:استاندار لرستان همچنان با قدرت با تیم کاری خود در راستای اهداف دولت کریمه تدبیر وامید برای پیشرفت وآبادانی استان و توسعه لرستان با کار وتلاش شبانه روزی دست از اهداف بلند خود برای لرستان بر نداشته وبا قدرت با حضور در اقصا نقاط استان همچنان با صلابت همیشگی به مدیریت خود برای لرستانی سربلند ادامه داده و بی توجه به شایعات مغرضان و مخلان توسعه استان همچنان خود را خدمتگزار صدیق مردم لرستان می داند.

بهرام نژاد افزود:رسانه ها باید اخبار رسمی را از مراجع قانونی رصد کرده ونسبت به انتشار صحیح اخبار اقدام کنند.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. وقتی وام ۸۰۰ میلیونی قرض الحسنه دریافت می فرمایند باید هم تکذیب کنند؟آقای بازوند چه گلی سر مردم بدبخت زده؟

    [پاسخ]

  2. چرا دیگری اسمی یا خبری از جهان پهلوان دولتشاه نیست.مسولان که مرتب با ایشان جلسه داشتند و مرتب شاهد اخبار در رابطه با ایشان را داشتیم؟ اگر واقعا ایشان سهامدار نیست چرا به مردم اطلاع رسانی نکرد که دیگه سهامدار نیست .در صورتیکه توسط هیت مدیره در سال ۹۵ ایشان مجددا بعنوان مدیر عامل موسسه آرمان انتخاب شده اند.پارک صخر ه ای توسط ایشان خریداری شده اما سندش بنام یکی دیگه زده شده است؟

    [پاسخ]

  3. بشاراسد حالا چی میگی،حالا حرف شما کذبه ،یا حرف کسانی که از دیدگاه شما مخل امنیته اسانند؟؟!!!

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط