سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۰۶:۱۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۶در ۷:۳۷ ق.ظ تعداد بازدید: 160 بازدید کد خبر:68552 چاپ خبر

ورزش معلولین باید مانند افراد عادی مورد توجه قرار گیرد

0

مدیر کل بهزیستی لرستان:

 به گزارش کشکان، دکتر حیدری مدیر کل بهزیستی استان به همراه مدیر کل ورزش و جوانان و مدیر کل آموزش و پرورش استان و تنی چند از کارشناسان با کشتی گیر مدال آور ناشنوا دیدار کردند. دکتر حیدری در این دیدار با اشاره به اینکه ورزش افراد معلول باید همانند افراد عادی جامعه مورد توجه […]

 به گزارش کشکان، دکتر حیدری مدیر کل بهزیستی استان به همراه مدیر کل ورزش و جوانان و مدیر کل آموزش و پرورش استان و تنی چند از کارشناسان با کشتی گیر مدال آور ناشنوا دیدار کردند.

دکتر حیدری در این دیدار با اشاره به اینکه ورزش افراد معلول باید همانند افراد عادی جامعه مورد توجه قرار گیرد گفت: معلولیت به معنای ناتوانی نیست و ورزش افراد معلول باید همانند افراد عادی مورد توجه قرار گیرد.


حیدری با تبیین سیاست های بهزیستی در راستای ورزش معلولین گفت: ما بر این باور هستیم که ورزش معلولین نباید وابسته به بهزیستی و نهاد های حمایتی باشد با توجه به اینکه ورزشکاران معلول استان در سال‌های اخیر با درخشش در میادین مختلف ورزشی افتخارات بسیاری را برای ورزش استان رقم زده‌اند که قابل تقدیر است.
وی تصریح کرد: ورزش یکی از ضروری‌ترین نیازها برای سلامت جسم و روح افراد معلول است چرا که معلولان با ورزش به جامعه باز می‌گردند و با توجه به اهمیت ورزش معلولین، این اداره کل با توجه به بضاعت مالی اندک نهایت تلاش خود را برای کمک به این عزیزان خواهد کرد.
در پایان دکتر حیدری با اهداء هدایایی از تلاش های حسین دریکوندی کشتی گیر ناشنوا و مدال آور پیکارهای جهانی تقدیر کرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط