سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۶:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۶در ۷:۳۸ ق.ظ تعداد بازدید: 504 بازدید کد خبر:68542 چاپ خبر

۲ عابر پیاده در تصادف با خودرو پژو در گراب و کوهنانی کشته شدند+عکس

0

سرهنگ تیمورگراوند گفت: یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ که از بخش طرهان به سمت بخش کوهنانی در حرکت بود در روستای «بابا گرد علی» این بخش با یک خانم ۳۵ ساله تصادف کرد و باعث جان باختن وی شد. وی افزود: راننده این خودرو پس از این سانحه از محل متواری می شود و نیروهای […]

سرهنگ تیمورگراوند گفت: یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ که از بخش طرهان به سمت بخش کوهنانی در حرکت بود در روستای «بابا گرد علی» این بخش با یک خانم ۳۵ ساله تصادف کرد و باعث جان باختن وی شد.

وی افزود: راننده این خودرو پس از این سانحه از محل متواری می شود و نیروهای پلیس وی را تعقیب می کنند که به ایست پلیس توجه نمی کند و در ادامه مسیر با بی احتیاطی و بدون رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی با ورود به شهر کوهنانی در محله «بساط بیگی» این شهر یک خانم ۴۰ ساله را زیر می گیرد که بر اثر این حادثه این فرد نیز کشته می شود.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کوهدشت ادامه داد: راننده خودروی ۲۰۶ در ادامه باشدت با تیر برق برخورد کرد و خودروی وی متوقف و خودش نیز مجروح می شود.

سرهنگ گراوند افزود: باتلاش نیروهای انتظامی کوهدشت راننده متخلف دستگیر و تحت الحفظ برای مداوا به بیمارستان امام خمینی این شهرستان اعزام شد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. بهتر بود جناب سرهنگ اینو هم میگفتن که پاسگاه انتظامی گراب … فقط بخاطر پرداخت مهریه به تعقیب وی پرداختند و در اثر تعقیب و گریز پاسگاه انتظامی منجر به هر دو حادثه شد….کشکان لطفا درج کن اشتباه به عرضتون رسوندند اهالی هم در جریان صحت و سقم هستند

    [پاسخ]

  2. خواهشمند است درج بفرمایید که از همان شهر گراب نیروی انتظامی … وی را مورد تعقیب و گریز قرار داده است راننده پژو صرفا بخاطر ترس از پرداخت مهریه متواری شده و لاغیر .

    [پاسخ]

  3. جناب ناشناس وهمشهری به فرض همه فرمایشات شما درست باشد که نیست آیا باید به خاطر فرار از قانون آدم کشت ویا اگر تیر برق مانع توقف نبود این کشته کشتار همچنان ادامه داشت.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط