سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۰۷:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۶در ۶:۴۶ ق.ظ تعداد بازدید: 63 بازدید کد خبر:68536 چاپ خبر

بازدید قاضی ویژه پرونده های منابع طبیعی از مناطق جنگلی شهرستان سلسله

0

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سلسله با حضور قاضی ویژه پرونده های منابع طبیعی، از مناطق جنگلی این شهرستان بازدید به عمل آورد. به گزارش کشکان، نظر پوری رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سلسله در این بازدید که از عرصه های جنگلی منطقه بسطام صورت گرفت، ضمن اشاره بر ضرورت پیگیری […]

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سلسله با حضور قاضی ویژه پرونده های منابع طبیعی، از مناطق جنگلی این شهرستان بازدید به عمل آورد.

به گزارش کشکان، نظر پوری رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سلسله در این بازدید که از عرصه های جنگلی منطقه بسطام صورت گرفت، ضمن اشاره بر ضرورت پیگیری و مقابله جدی با متخلفین منابع طبیعی، همکاری و مشارکت مجدانه فی مابین یگان حفاظت و دادسرای شهرستان را مورد تاکید قرار داده و برخورد قاطع و قانونی با اشخاص حقیقی و حقوقی متخلف را در محاکم قضایی خواستار شد.

سعادت قاضی ویژه پرونده های منابع طبیعی نیز در این بازدید، حفاظت از منابع طبیعی را وظیفه و تکلیف شرعی برای همه دانست و افزود: دستگاه قضایی شهرستان سلسله، در برخورد با متجاوزان به انفال بسیار جدی است و با متخلفان برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت.

گفتنی است: بازدید قاضی ویژه پرونده های منابع طبیعی ،در راستای حمایت ها و دستورات قضایی صادره در جهت جلوگیری از تصرفات غیرقانونی در سطح شهرستان صورت پذیرفت و ایشان قول مساعدت و همکاری لازم جهت تسریع در امور قضایی مرتبط با پرونده های منابع طبیعی را دادند.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط