سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۱:۲۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۶در ۹:۲۹ ق.ظ تعداد بازدید: 273 بازدید کد خبر:68523 چاپ خبر

سرمایه گذار عرب کشت و صنعت در راه یک سرمایه گذاری دیگر در خرم آباد

0

مجتمع بزرگ خیریه “فجر” با مجموعه های گسترده ای چون ” مرکز چاپ و نشر “، ” مرکز پیشرفته ی نگهداری سالمندان ” ؛ ” کلینیک سلامت و درمان ” ؛ ” مرکز آموزش فنی و حرفه ای ” ؛ ” تالار پذیرایی ” ؛ ” سالن اجتماعات ” و …‌ در فضایی دلنشین و […]

مجتمع بزرگ خیریه “فجر” با مجموعه های گسترده ای چون ” مرکز چاپ و نشر “، ” مرکز پیشرفته ی نگهداری سالمندان ” ؛ ” کلینیک سلامت و درمان ” ؛ ” مرکز آموزش فنی و حرفه ای ” ؛ ” تالار پذیرایی ” ؛ ” سالن اجتماعات ” و …‌ در فضایی دلنشین و در دل طبیعت جنوب شهر خرم آباد ایجاد می شود.

مهندس بازوند استاندار لرستان ظهر امروز دوشنبه در نشست مشترک با ” عبدالله علی الحی” با اعلام این خبر یاد آور شد: بدنبال حضور موفق و نتیجه بخش این سرمایه گذار محترم و کاربلد در استان و رونق برنامه محور و ماندگار مجتمع بزرگ کشت و صنعت؛ سعی کردیم فضا را برای ورود و سرمایه گذاری ایشان در بخش های دیگر نیز آماده کنیم که خوشبختانه این شرایط با سرمایه گذاری آقای الحی در مجتمع بزرگ خیریه ی فجر فراهم شده است.

مهندس بازوند به طرحی که توسط گروه حرفه ای آقای الحی آماده شده اشاره کرد و افزود: محل اجرای این طرح در کیلومتر دوازده جاده خرم آباد – پلدختر و پایین تر از پلیس راه است که در وسعتی بالغ بر ۱۵۰ هکتار اجرا می شود.
استاندار لرستان اجرای این طرح را گام بزرگ دیگر در رونق گردشگری و ایجاد اشتغال دانست و افزود: با توجه به تعدد و تنوع مراکز و مجموعه های فرهنگی، اقتصادی و خیریه ی پیش بینی شده در آن و اثرگذاری مطلوب آن در ایجاد اشتغال به سرمایه گذار تعهد کرده ایم که ظرف دو تا سه هفته تمام مجوزهای لازم را با رعایت قوانین موجود و البته با رویکرد تسهیل روند سرمایه گذاری ؛ در اختیار ایشان قرار دهیم.

استاندار لرستان اضافه کرد: در نشست مشترک مقرر شد سرمایه گذار نیز بلافاصله بعد از دریافت مجوزها عملیات اجرایی این مجتمع بزرگ را شروع کند..

عبدالله علی الحی نیز در این جلسه گفت:  با توجه به اولویت مشگلات لرستان تنها هدف من در این استان ” ایجاد اشتغال برای مردم ” به کمک مسئولان استان مخصوصاً استاندار لرستان است.

شایان تاکید است این اقدام بزرگ می تواند گامی مطلوب در آغاز طرح های مختلف در محور گردشگری خرم آباد – پلدختر نیز محسوب شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط