سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۱۹:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۶در ۶:۱۸ ق.ظ تعداد بازدید: 259 بازدید کد خبر:68520 چاپ خبر

برپایی نمایشگاه کتاب با ۲ هزار عنوان در کوهدشت

0

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهدشت:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهدشت از برپایی نمایشگاه کتاب در این شهرستان خبر داد و گفت: در این نمایشگاه بیش‌ از سه هزار جلد کتاب در قالب دو هزار عنوان با موضوع‌های مختلف فرهنگی، ادبیات، تاریخی، مذهبی، علمی، رمان و کودک و نوجوان عرضه شده است. به گزارش کشکان، عزت جعفری، رئیس […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهدشت از برپایی نمایشگاه کتاب در این شهرستان خبر داد و گفت: در این نمایشگاه بیش‌ از سه هزار جلد کتاب در قالب دو هزار عنوان با موضوع‌های مختلف فرهنگی، ادبیات، تاریخی، مذهبی، علمی، رمان و کودک و نوجوان عرضه شده است.

به گزارش کشکان، عزت جعفری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهدشت، با اشاره به برپایی نمایشگاه کتاب در کوهدشت، گفت: این نمایشگاه در راستای تقویت، توسعه و حمایت از ناشران و مؤلفان و همچنین ترویج و نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی برگزار شده است و این فرصتی مغتنم برای اهالی فرهنگ و هنر کوهدشت است.
وی با بیان این‎که در این نمایشگاه بیش‌از سه هزار هزار جلد کتاب در قالب دو هزار عنوان با موضوع‌های مختلف فرهنگی، ادبیات، تاریخی، مذهبی، علمی، رمان و کودک و نوجوان عرضه شده است، افزود: به‌منظور دسترسی آسان مردم به کتاب، افزایش قدرت خرید مردم و ارتقاء سرانه مطالعه کتب عرضه‎شده در این نمایشگاه با تخفیف ۵٠ درصدی به مخاطبان عرضه می‎شود.
جعفری از همکاری انتشارات داریوش تهران در راستای برگزاری این نمایشگاه خبر داد و اظهار کرد: نمایشگاه کتاب شهرستان کوهدشت که اواخر هفته گذشته برپا شده است تا پنجم  مهرماه امسال پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
وی گفت: علاقه‎مندان می‎توانند همه روزه در دو نوبت صبح و عصر از ساعت ٨ الی ١۴ و ١۶ الی ٢۴ با مراجعه به مجتمع فرهنگی و هنری امید واقع در میدان قدس، جنب پارک فدک از نمایشگاه کتاب بازدید کنند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهدشت تصریح کرد: بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط