سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۵:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۶در ۶:۵۰ ق.ظ تعداد بازدید: 348 بازدید کد خبر:68480 چاپ خبر

برگزاری جشنواره گردو در سلسله

0

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اعلام این خبر گفت: این جشنواره در روزهای سه شنبه و چهار شنبه ۲۱ الی ۲۲ شهریور در شهرستان سلسله ،سراب کهمان برگزار و معاونین تخصصی وزارت جهاد کشاورزی،رؤسای سازمان جهاد کشاورزی ۱۰ استان برتر تولید کننده گردوی کشور و مسئولین استانی حضور خواهند داشت. «عبدالرضا بازدار» افزود: از […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اعلام این خبر گفت: این جشنواره در روزهای سه شنبه و چهار شنبه ۲۱ الی ۲۲ شهریور در شهرستان سلسله ،سراب کهمان برگزار و معاونین تخصصی وزارت جهاد کشاورزی،رؤسای سازمان جهاد کشاورزی ۱۰ استان برتر تولید کننده گردوی کشور و مسئولین استانی حضور خواهند داشت.
«عبدالرضا بازدار» افزود: از جمله اهداف برگزاری این جشنواره را توجه تصمیم گیران و تصمیم سازان امور اجرایی به بخش کشاورزی،معرفی پتانسیلها و توانمندیهای بخش کشاورزی لرستان،توسعه گردشگری باغی در استان لرستان،بررسی چالشها و فرصت های توسعه کشاورزی منطقه با حضور مسئولین،توسعه بازاریابی و تجلیل از کشاورزان برگزیده بر شمردند.
دکتر بازدار افزود:
وی ادامه داد: برنامه های متنوعی از جمله برگزاری کار گاههای آموزشی ٬ ترویجی برای باغداران منطقه ؛ عرضه مستقیم محصولات تولیدی زنان روستایی استان لرستان و عرضه مستقیم گردو تدارک دیده شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در پایان گفت:برپایی غرفه های آخرین یافته های فناورانه،نو آورانه و تحقیقاتی در رابطه با فعالیت های باغبانی و تولید گردو،برگزاری نشست تخصصی برای فرصتها و چالشهای توسعه کشاورزی در شهرستان سلسله،رونمایی از تمبر یاد بود و تجلیل از کشاورزان و باغداران نمونه از دیگر برنامه های جانبی برگزاری این جشنواره می باشد ./همشهری

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط