سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۶:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۴ فروردین ۱۳۹۲در ۱۲:۱۸ ب.ظ تعداد بازدید: 136 بازدید کد خبر:6847 چاپ خبر

محمد باقر قالیباف: اقتصاد کشور در کمتر از دو سال قابل ساماندهی است

0

    شهردار تهران گفت: با اطمینان می گویم در همین شرایط تحریم و سختی های کشور، نا به سامانی های اقتصادی درکمتر از دو سال قابل ساماندهی است. پیش از ظهر پنجشنبه گذشته علی اکبر ولایتی و محمد باقر قالیباف در مجتمع فرهنگی میلاد کرج در مجمع طلاب و روحانیون استان البرز حضور یافتند. […]

0130

 

 

شهردار تهران گفت: با اطمینان می گویم در همین شرایط تحریم و سختی های کشور، نا به سامانی های اقتصادی درکمتر از دو سال قابل ساماندهی است.

پیش از ظهر پنجشنبه گذشته علی اکبر ولایتی و محمد باقر قالیباف در مجتمع فرهنگی میلاد کرج در مجمع طلاب و روحانیون استان البرز حضور یافتند.

محمد باقر قالیباف در این جلسه با بیان اینکه بی شک انقلاب ما یک انقلاب اسلامی است و مردم به طور قطع برای نان و اقتصاد خود انقلاب نکرده اند، اظهار داشت: ما مدیران اجرایی باید بدانیم اگر اقتصاد مردم را حل نکنیم، مدیریت صحیح نداشته باشیم و فرصت سوزی کنیم دشمن از این ضعف ما استفاده خواهد کرد و بر علیه اسلام می تازد.

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم تا بتوانیم کارآمدی دین در اداره جامعه را به اثبات برسانیم و این امر یک وظیفه  بر دوش ما به پاسداشت خون شهدا و پیروی از امام و مقام معظم رهبری است.

شهردار تهران با اشاره به موقعیت حساس کشور در آینده در زمینه انتخابات گفت: مردم می خواهند برای تعیین مهترین رکن اجرایی کشور به پای صندوق های رای بیانند، به طور قطع انتخاب بر پایه عقلانیت و معنویت در سیاست حماسه سیاسی را رقم خواهد زد.

قالیباف بابیان اینکه همه مدیران باید متعهد باشند و با عمل به تعهد خود از دلسردی مردم جلوگیری کنند، تاکید کرد: هرگز به مردم تهران وعده ای نداده ام که عملیاتی نشود.

مباحث اقتصادی کشور به سرعت قابل جبران است
شهردار تهران گفت: به عنوان خدمت گزار مردم با اطمینان می گویم که در همین شرایط سخت و تحریم، نا به سامانی های اقتصادی کشور در کمتر از دو سال قابل ساماندهی است.

وی با بیان اینکه امریکا کوچک تر از آن است که بتواند اراده ای را به ملت ایران تحمیل کند، اظهار داشت: باید مدیرانی محکم، منسجم ، با اخلاص و با همان نگاه و رویکرد دفاع مقدس جامعه را به سمت پیشرفت هدایت کنند.

قالیباف ادامه داد: مباحث اقتصادی به سرعت قابل جبران است اما آسیب های فرهنگی را نمی توان به سرعت جبران کرد، اگر مردم باورشان را نسبت به مسئولین و نظام از دست بدهند شاید نتوان تا دو دهه آینده نیز این امر را جبران کرد.

شهردار تهران با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب صرف سیاسی نیست، تصریح کرد: مدیران جامعه با داشتن اختیار و قدرت باید تلاش کنند اسلامیت را در ابعاد مختلف جامعه تحقق بخشند.

وی ادامه داد: بدون شک مهمترین قشری که در اسلامیت نظام نقش بسزایی دارد روحانیت است و این حضورردر تمامی عرصه ها باید تاثیرگزار باشد نه تشریفاتی.

قالیباف اظهار داشت: روحانیت بیشترین و مهم ترین نقش در پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و تداوم انقلاب در عرصه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی را داشته است.

منبع: مهر

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط