سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۶:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۶در ۲:۳۹ ب.ظ تعداد بازدید: 402 بازدید کد خبر:68232 چاپ خبر

بازدید نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان از ۲ طرح مهم زیر ساختی+تصاویر

0

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار امروز از ۲ طرح در دست اجرای آزاد راه خرم آباد -بروجرد -اراک و راه آهن دورود -خرم آباد بازدید کردند. نماینده ولی‌فقیه در استان و امام ‌جمعه خرم‌آباد با اشاره به اجرای ۲ پروژه کلیدی راه‌آهن و آزاد راه در لرستان گفت: گام‌های بزرگی برای توسعه استان […]

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار امروز از ۲ طرح در دست اجرای آزاد راه خرم آباد -بروجرد -اراک و راه آهن دورود -خرم آباد بازدید کردند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام ‌جمعه خرم‌آباد با اشاره به اجرای ۲ پروژه کلیدی راه‌آهن و آزاد راه در لرستان گفت: گام‌های بزرگی برای توسعه استان برداشته‌شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد میرعمادی با بیان اینکه تلاش و جدیت استاندار لرستان در اجرای این طرحها قابل تقدیر است،افزود: با همت و تلاش مدیریت ارشد استان کارهای اساسی در لرستان شکل گرفته است، این اقدامات یادگار ارزشمند و باقیات و صالحات در استان خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان با تاکید بر اینکه انصافا قرارگاه خاتم در توسعه و پیشرفت استان سهم اساسی داشته است و دو پروژه کلیدی توسط این نهاد در استان در حال اجرا است، افزود: بر اساس آمار در این طرح ۳ هزار و ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم مشغول فعالیت هستند.
وی با اشاره به اینکه پروژه های راه آهن و آزاد راه علاوه بر استان لرستان در سطح ملی هم مهم هستند،گفت: اجرای این طرحها نشان از تحقق شعار مقام معظم رهبری در زمینه اینکه می توانیم کارهای بزرگ را انجام دهیم، دارد.
امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه از مجموع مدیران و جوانان مومن که در این ۲ پروژه در حال فعالیت هستند تقدیر می کنم، افزود: پیشنهاد ما به مدیران این است که مردم را به بازدید پروژه ها بیاروند.
استاندار لرستان نیز در این بازدید با اعلام اینکه ۳ هزار و ۵۰۰ نفر به‌ طور مستقیم در دو پروژه آزادراه خرم‌آباد- اراک و راه آهن فعالیت می‌کنند گفت: حمایتهای نماینده ولی فقیه در لرستان مایه دلگرمی است، و از دست اندرکاران این دو طرح به ویژه قرارگاه خاتم تقدیر می کنم.
هوشنگ بازوند با اشاره به اینکه لرستان به نوعی کریدور شمال به جنوب است که حلقه مفقوده آن آزاد راه خرم آباد- اراک بود که خوشبختانه در حال اجرا است، گفت: ۶۷ کیلومتر از این پروژه در محدوده لرستان در حال اجرا است.
استاندار لرستان اعتبار اجرای این پروژه را هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: با همت قرارگاه خاتم، آزاد راه خرم آباد- اراک در سال ۹۷ به بهره برداری می رسد.
بازوند افزود: همچنین پروژه راه آهن در ۱۱۴ کیلومتر در حال اجرا بوده که در سطح ۶۵ درصد از پروژه، کار در حال اجرا است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط