سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۸:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۶در ۲:۱۷ ب.ظ تعداد بازدید: 338 بازدید کد خبر:68221 چاپ خبر

برگزاری همایش بزرگ مدیران مالی شهرداری های کشور در شهر کاشان

0

با حضور مدیران مالی شهرداری های استان لرستان

همایش بزرگ مدیران مالی شهرداری های کشور در شهر کاشان برگزار گردید. به گزارش خبرنگار کشکان، این همایش با حضور مدیران مالی شهرداری های کشور و آقای مهندس علی اسدی مدیر کل بودجه سازمان شهرداری های کشور در روزهای ۲۵ و ۲۶ مرداد با میزبانی شهرداری کاشان و با موضوع لزوم پیاده سازی حسابداری تعهدی […]

همایش بزرگ مدیران مالی شهرداری های کشور در شهر کاشان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار کشکان، این همایش با حضور مدیران مالی شهرداری های کشور و آقای مهندس علی اسدی مدیر کل بودجه سازمان شهرداری های کشور در روزهای ۲۵ و ۲۶ مرداد با میزبانی شهرداری کاشان و با موضوع لزوم پیاده سازی حسابداری تعهدی وبا هدف پیاده سازی استانداردهای روز حسابداری تعهدی در شهرداریها برگزار شد.
در این همایش که مدیران مالی شهرداری های استان لرستان نیز حضور داشتند کارگاه های آموزشی حسابداری تعهدی و ارایه نقشه راه پیاده سازی سیستمهای نرم افزاری حسابداری تعهدی با رعایت استانداردهای روز حسابداری بخش عمومی با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار گردید.


همچنین در خلال همایش راه های رفع موانع شناسایی ،قیمت گذاری و ثبت اموال و دارایی های شهرداری ها و تلاش در جهت ایجاد درآمدهای پایدار مورد بحث قرار گرفت.
اجرای پیشنهادات جمع بندی شده در همایش مذکور دستاوردهای فوق العاده ای را برای شهرداری ها در بر خواهد داشت و موجبات حرکت به سمت مدیریت شهری پویا و متحول فراهم خواهد نمود.
مدیر کل بودجه سازمان شهرداریهای کشور، پی گیری خواسته های شهرداری ها را وظیفه خود عنوان کرد و به مدیران مالی شهرداری ها در خصوص پی گیری رفع مشکلات پیش روی شهرداری ها و تقویت راه های تعامل شهرداری ها با دیگر سازمان های دولتی اطمینان خاطر داد و مدیران مالی را به تلاش در جهت به روز رسانی بانک های اطلاعاتی و سیستم های مالی و حسابداری با تاکید بر حفظ و حراست از اموال عمومی شهرداری ها توصیه نمود.
انتظار آن می رود منتخبان مردم در شوراهای اسلامی شهرها نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشند و با حساسیت ویژه ای اجرای بخشنامه ها و بکارگیری دستورالعمل های مالی مصوب سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور را مورد مطالبه و رسیدگی قرار دهند.

خبر: گودرز سلیمانی-مدیر امور مالی شهرداری کوهدشت

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط