سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۵:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۶ مرداد ۱۳۹۶در ۷:۲۲ ب.ظ تعداد بازدید: 395 بازدید کد خبر:68206 چاپ خبر

کروبی اعتصاب غذایش را شکست/خروج نیروهای امنیتی از منزل

0

با برآورده شدن درخواست اول و قول مساعد برای درخواست دوم

بر اساس وعده‌هایی که داده شد و پیگیری‌هایی که به عمل آمده،حجت الاسلام کروبی اعتصاب غذای خود را شکست. محمدحسین کروبی، با اشاره به ملاقات قاضی‌زاده هاشمی با حجت‌الاسلام کروبی در یکی از بیمارستان‌های تهران گفت: در دیداری که امروز وزیر بهداشت به همراه برخی ماموران امنیتی با حجت‌الاسلام کروبی در بیمارستان داشتند، قول‌های مساعدی […]

بر اساس وعده‌هایی که داده شد و پیگیری‌هایی که به عمل آمده،حجت الاسلام کروبی اعتصاب غذای خود را شکست.

محمدحسین کروبی، با اشاره به ملاقات قاضی‌زاده هاشمی با حجت‌الاسلام کروبی در یکی از بیمارستان‌های تهران گفت: در دیداری که امروز وزیر بهداشت به همراه برخی ماموران امنیتی با حجت‌الاسلام کروبی در بیمارستان داشتند، قول‌های مساعدی به پدرم داده شد.

او افزود: بر این اساس آقای قاضی‌زاده هاشمی از طرف دولت به حجت‌الاسلام کروبی وعده داد که دولت دوازدهم همه تلاش خود را برای پیگیری و تحقق مطالبات آقای کروبی به کار خواهد گرفت.

فرزند حجت‌الاسلام کروبی یادآور شد: بر اساس وعده‌هایی که داده شد و پیگیری‌هایی که به عمل آمد، آقای کروبی هم اعتصاب غذای خود را شکست.

محمدحسین کروبی در مورد وضعیت جسمانی حجت‌الاسلام کروبی هم گفت: وضعیت پدر بهتر است اما زمان مرخص شدن ایشان از بیمارستان را پزشکان تشخیص می‌دهند و ما از آن اطلاعی نداریم.

منبع: ایلنا

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. حتما به فرزندش قول دادن این بارنوبت اوناست پولای یک بانک پر پول برای خودشون بردارند ،قول صد درصد دادن تو این دولت دوازدهم نوبت دزدی رعایت بشه،البته ژن خوب ها در اولویت باشند،

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط