سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۳:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۶ مرداد ۱۳۹۶در ۷:۱۵ ب.ظ تعداد بازدید: 188 بازدید کد خبر:68203 چاپ خبر

اطلاعیه شماره ۲ روابط عمومی موسسه اعتباری ملل در ارتباط با تعاونی اعتباری منحله وحدت

0

روابط عمومی موسسه اعتباری ملل دومین اطلاعیه خود را در خصوص تعاونی اعتباری منحله وحدت بشرح زیر صادر نمود. به نام خدا با عرض سلام و ادب و احترام خدمت کلیه سپرده گذاران و مشتریان محترم تعاونی اعتبار وحدت (آرمان) بدینوسیله به استحضار میرساند؛ تمام تلاش و کوشش همکاران ما این است که حق و […]

روابط عمومی موسسه اعتباری ملل دومین اطلاعیه خود را در خصوص تعاونی اعتباری منحله وحدت بشرح زیر صادر نمود.

به نام خدا
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت کلیه سپرده گذاران و مشتریان محترم تعاونی اعتبار وحدت (آرمان) بدینوسیله به استحضار میرساند؛
تمام تلاش و کوشش همکاران ما این است که حق و حقوق سپرده گذاران ارجمند را پیگیری کرده و اقدامات بعدی طبق صلاحدید مقام محترم قضایی و بانک مرکزی انجام شود.
لذا سپرده گذاران و مشتریان محترم ضمن اطمینان خاطر و حفظ آرامش و صبوری این امکان را برای خادمین خود در موسسه اعتباری ملل فراهم آورند تا ضمن کوشش بیشتر با دقت بالا موارد را پیگیری نمایند.
از اینرو خواهشمند است تمامی اخبار و اطلاعات، در خصوص تعاونی اعتباری وحدت را از طریق کانال و وب سایت رسمی موسسه اعتباری ملل به آدرس های زیر پیگیری فرمایند.
بنابراین از اصحاب رسانه خدوم و دلسوز کشور عزیزمان و مشتریان گرانقدر تقاضا میشود، در جهت سرعت بخشیدن به این رسیدگی، از هیچ طرقی به اخبار منتشره توجه نداشته باشند و از بازنشر آن خودداری نمایند.
موفق و سربلند باشید.
روابط عمومی موسسه اعتباری ملل
۹۶/۰۵/۲۶

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط