سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۱۴:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۵ مرداد ۱۳۹۶در ۴:۱۱ ق.ظ تعداد بازدید: 232 بازدید کد خبر:68185 چاپ خبر

وضعیت سپرده گذاران موسسه های آرمان و صندوق آینده ساز تعیین تکلیف شود

0

کیانپور در تذکر شفاهی:

نماینده درود و ازنا در مجلس بر ضرورت تعیین تکلیف سپرده گذاران موسسه های آرمان و صندوق آینده ساز تاکید کرد. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجید کیانپور در نشست علنی نوبت عصر امروز سه شنبه (۲۲ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهادکشاورزی، افزود: عدم پرداخت مطالبات کشاورزان در مورد […]


نماینده درود و ازنا در مجلس بر ضرورت تعیین تکلیف سپرده گذاران موسسه های آرمان و صندوق آینده ساز تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجید کیانپور در نشست علنی نوبت عصر امروز سه شنبه (۲۲ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهادکشاورزی، افزود: عدم پرداخت مطالبات کشاورزان در مورد بهای گندم خریداری شده از سوی دولت به کشاورزان بیش از ۴۰ روز است به تاخیر افتاده؛ بسیاری از کشاورزان مبلغی را بابت گندم خریداری شده تحویل نگرفتند و به آنها پرداخت نشده و از این وضعیت ناراضی هستند در حالیکه تسهیل در جهت پرداخت مطالبات کشاورزان کشور مورد تاکید است.

نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: از وزیر آموزش و پرورش درخواست دارم در مورد تعیین تکلیف مربیان پیش دبستانی، آموزش دهنده های نهضت سوادآموزی و تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس در استان لرستان به ویژه شهرستان های درود و ازنا اقدام کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: از بانک مرکزی نیز می خواهم در مورد تعیین تکلیف سپرده گذاران موسسه های آرمان و صندوق آینده ساز از سوی بانک مرکزی که در شهرستان های درود و ازنا مشکلات عدیده ای را برای شهروندان ایجاد کرده اند اقدامات لازم را به کار گیرند.

وی تاکید کرد: از وزارت بهداشت و درمان درخواست دارم در مورد تسریع در شروع عملیات اجرایی بیمارستان جایگزین درود اقدام کند زیرا فرصت زیادی را از این شهر گرفته و نیاز به پیگیری بیشتر از سوی وزارت بهداشت و درمان دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: از سازمان میراث فرهنگی و راه آهن می خواهم درباره ساماندهی پل وحدت درود، اقدامات لازم را به کار گیرد زیرا علی رغم دستور مدیرعامل راه آهن هنوز اقدام موثری در این خصوص انجام نشده است.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. بانک ها با دخالت افراد ژن خوب وآقا زاده ها کاملاً ورشکست شدند ،و می رفت که به یک فاجعه ملی تبدیل شود،،از خدا بی خبرها دست تو جیب مردم کردند ،واین خفت وخواری را جبران کردند ،و پولهای این موسسات موفق را در بانک ها تزریق کردند ،تا بوی گند کاری مسوولین هم دست با آقا زاده ها ،وافراد ژن خوب پنهان بماند ،حالا هم معلوم نیست کی میخوان پول فقیر وفقرا را پس بدن ،در خصوص سود زیاد این موسسات هم باید گفت بعضی از بانک ها سودی مشابه ای همانند این موسسات پر داخت می کردند ،سود زیادی ،وغیر مجاز بهانه ای بیش نبود ،از افراد مسوول با وجدان می خواهیم به داد افراد ضعیف وقشر محروم برسند و پیگیر عودت پولهای آنان باشند ،از شعار های تو خالی و بازی با کلمات دیگر دست بردارید ،در نظام جمهوری اسلامی که با خون شهیدان بدست آمده نباید جای برای افراد دزد وخالی از مسوولین نا لایق باشد،

    [پاسخ]

  2. رحمت بر پدر دو مادرت

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط