سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۷:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۶در ۸:۳۲ ب.ظ تعداد بازدید: 261 بازدید کد خبر:68164 چاپ خبر

با حفر چاه‌های جدید تا ۱۰ یا ۱۵ سال آینده کوهدشت از وضعیت قرمز خارج خواهد شد

0

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با اشاره به مشکل آب شهرستان کوهدشت گفت: هم اکنون در راستای تأمین آب این شهرستان اقدامات ضروری انجام شده و سه حلقه چاه در تنگ پریان حفر می‌شود که باعث خروج کوهدشت از وضعیت قرمز خواهد شد. حمیدرضا کرم‌وند در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: همچنین در منطقه […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با اشاره به مشکل آب شهرستان کوهدشت گفت: هم اکنون در راستای تأمین آب این شهرستان اقدامات ضروری انجام شده و سه حلقه چاه در تنگ پریان حفر می‌شود که باعث خروج کوهدشت از وضعیت قرمز خواهد شد.

حمیدرضا کرم‌وند در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: همچنین در منطقه هزار منی عبدولی این شهرستان ۶ حلقه چاه حفر خواهد شد که با این چاه‌ها تا ۱۰ یا ۱۵ سال آینده، کوهدشت، مشکل آب ندارد.

وی افزود: بهای آب مصرفی در شهرها و روستاهای کشور ناچیز است و جز هزینه‌های سبد خانوار حساب نمی‌شود. باید در راستای واقعی کردن قیمت آب اقدام کرد چرا که موضوع آب در کشور به عنوان تهدیدی امنیتی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه باید روی موضوع صرفه‌جویی بیشتر کار کرد، افزود: متأسفانه روی این موضوع به خوبی کار نشده و باید در کتاب‌ها آموزش داده شود.

کرم‌وند با اشاره به آبرسانی به شهرستان دورود گفت: این شهرستان مشکلی در این رابطه ندارد و از سراب داریاب تامین آب می‌شود به طوری که طی دو سال گذشته تاکنون هیچ کدام از چاه‌های آن روشن نشده است.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. یکی از این مهندس محترم بپرسد بعد از ده یا نهایت پانزده سال دیگر که شما بازنشسته شده اید و همه سفره های استراتژیک این شهر خشک شده و کوهدشت با مدیریت سود جویانه شما به کویر ی بادفرو نشست های فراوان تبدیل شده . چه کسی جوابگوی بدبختی مردم خواهد بود

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط