سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۰:۳۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۶در ۸:۲۷ ب.ظ تعداد بازدید: 185 بازدید کد خبر:68159 چاپ خبر

دفاع تمام قد تنها نماینده اصلاح طلب لرستان از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

0

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش تمام مراحل مدیریتی را در مدارس و آموزش و پرورش و حتی وزارتخانه گذرانده است، گفت: انتخاب بطحایی می تواند مشکلات جامعه فرهنگیان را کاهش دهد. محمد بیرانوندی در نشست علنی عصر امروز (سه شنبه، ۲۴ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی […]

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش تمام مراحل مدیریتی را در مدارس و آموزش و پرورش و حتی وزارتخانه گذرانده است، گفت: انتخاب بطحایی می تواند مشکلات جامعه فرهنگیان را کاهش دهد.

محمد بیرانوندی در نشست علنی عصر امروز (سه شنبه، ۲۴ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در موافقت با وی ضمن آرزوی توفیق برای دولت دوازدهم و تشکر از تلاش های دو وزیر پیشین گفت: ما همه به درستی می دانیم که مردم از همه کاستی ها و کم کاری های برخی وزرا، مدیران و دستگاه ها در دولت یازدهم آگاهی داشته و به برخی از فرصت سوزی ها کاملا آگاه بودند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همه دست اندرکاران تعلیم و تربیت بر این باورند که اگر قرار باشد تحولی در آموزش و پرورش رخ دهد حتما نیاز به عزم ملی دارد که در این رابطه عزم ملی یعنی همت و حمایت همگان، مجلس و ریاست جمهوری.

وی با اشاره به اظهارات امروز صبح رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور در سخنان خود در پیشگاه مردم و نمایندگان ملت آموزش و پرورش را مهم ترین و بزرگترین وزارتخانه این کشور خواند و گفت این وزارتخانه مهم را به دست کسی می سپارم که از وی خواسته ام که در این دستگاه تحول ایجاد کند.

بیرانوندی خطاب به رئیس جمهور افزود: بنده به عنوان یکی از همراهان دولت و مسئول ستاد شما در استان لرستان می گویم که فرمایش شما مورد اعتماد ما است.

وی با اشاره به سوال نمایندگان در خصوص اینکه دولت چه میزان از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش حمایت می کند، تصریح کرد: بنده به عنوان رئیس کمیته آموزش و پرورش با استناد به سخنان رئیس جمهور در خصوص اینکه بزرگترین و عریض ترین وزارتخانه، وزارت آموزش و پرورش است می گویم که در آینده تحول در این حوزه ایجاد می شود.

بیرانوندی با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل محمد بطحایی گفت: در زمینه ویژگی های شخصی آقای بطحایی باید به اخلاق و ادب و اهل تعامل بودن وی اشاره کرد اما در حوزه سوابق کاری وی باید گفت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش هم معلم پرورشی بوده و هم معلم کلاس درس که این مسئولیت پذیری تا معاونت و مدیریت آموزش و پرورش و حتی سرپرستی وزارت آموزش و پرورش نیز ادامه دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با یادآوری تقاضای فرهنگیان تصریح کرد: مطالبه فرهنگیان بیش از هر چیزی در خصوص انتخاب وزیر آموزش و پرورش این بود که فردی برگزیده شود که از جنس فرهنگیان باشد.

وی ادامه داد: یک میلیون فرهنگی اعلام کردند کسی که توانایی مدیریت بر این وزارتخانه را دارد تنها آقای بطحایی است.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محمد بطحایی به خوبی می داند که راه تامین نیروی انسانی در بدنه وزارت آموزش و پرورش چیست، گفت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش از نیازهای فرهنگیان در حوزه معیشت مطلع بوده و اقدام وی در سال ۹۴ یعنی ۱۱۲ درصد رشد حقوق فرهنگیان از دغدغه های ویژه ای بود که به سرانجام رسید.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط