سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۹:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۶در ۷:۲۵ ب.ظ تعداد بازدید: 77 بازدید کد خبر:68136 چاپ خبر

ایجاد بازارچه‎های دائمی در مناطق فرسوده و آسیب‎پذیر لرستان

0

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از ایجاد بازارچه‎های دائمی در مناطق فرسوده و آسیب‎پذیر استان خبر داد. به گزارش کشکان، مهندس مهرداد غضنفری‎ در جلسه کمیته ارتقا مشارکت‎های اقتصادی استان اظهار داشت: در سال‎های گذشته در حواشی شهر به علت وجود فضاهای نامناسب اقتصادی شاهد فقر فرهنگی و اقتصادی و به […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از ایجاد بازارچه‎های دائمی در مناطق فرسوده و آسیب‎پذیر استان خبر داد.

به گزارش کشکان، مهندس مهرداد غضنفری‎ در جلسه کمیته ارتقا مشارکت‎های اقتصادی استان اظهار داشت: در سال‎های گذشته در حواشی شهر به علت وجود فضاهای نامناسب اقتصادی شاهد فقر فرهنگی و اقتصادی و به دنبال آن بزه‎کاری‎های اجتماعی بودیم.

وی با بیان اینکه دولت این موضوع را مورد آسیب شناسی قرار داده است، گفت: همچنین جهت جلوگیری از فقر و رشد اقتصادی و نیز ایجاد اشتغال مبادرت به ایجاد بازارچه‎های دائمی محلات کرده است.

غضنفری‎ایجاد بازارچه‎های محلی را اقدامی موثر در راستای ارتقای مشارکت‎های اقتصادی مردمی در مناطق آسیب دیده جهت جلوگیری از بزه کاری‎های اجتماعی، فرهنگی و… اعلام کرد و افزود: ایجاد مشاغل در این بازارچه‎های دائمی بایستی بر اساس توانایی‎های مردم آن منطقه انجام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان ادامه داد: این اقدام جهت توانمند سازی اقتصاد مردم از طریق مشارکت و فعالیت آنان قابل اجرا بوده و بدون حمایت و استقبال جمعی به جایی نخواهد رسید برای همین باید تمامی سعی خود را در راستای افزایش مشارکت‎ها به کار بندیم.

وی یادآور شد: در نهایت با ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی در مناطق آسیب پذیر می‎توان بخشی از ناهنجاری‎های اجتماعی را حل کرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط