سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۴:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۹ مرداد ۱۳۹۶در ۶:۲۸ ب.ظ تعداد بازدید: 199 بازدید کد خبر:68099 چاپ خبر

اجرای طرح تشدید برخورد با موتور سیکلت سواران متخلف در سطح شهر کوهدشت

0

طرح تشدید برخورد با موتور سیکلت سواران متخلف در سطح شهر کوهدشت اجرا میگردد. به گزارش کشکان، رییس پلیس راهور شهر کوهدشت سرهنگ سعید آبباریکی اعلام کرد: به لحاظ ارتقا امنیت ترافیکی و اجتماعی این طرح توسط عوامل راهنمایی رانندگی و سایر یگان های انتظامی اجرا میگردد و موتورسواران متخلفی که بدون پلاک و کلاه […]

طرح تشدید برخورد با موتور سیکلت سواران متخلف در سطح شهر کوهدشت اجرا میگردد.

به گزارش کشکان، رییس پلیس راهور شهر کوهدشت سرهنگ سعید آبباریکی اعلام کرد: به لحاظ ارتقا امنیت ترافیکی و اجتماعی این طرح توسط عوامل راهنمایی رانندگی و سایر یگان های انتظامی اجرا میگردد و موتورسواران متخلفی که بدون پلاک و کلاه ایمنی در سطح شهر تردد می نمایند ضمن توقیف و اعمال قانون به پارکینگ گسیل داده می شوند.

لازم به ذکر است هرگونه حرکات نمایشی و تک چرخ زدن و عبور از چراغ قرمز و پیاده رو مشمول همین موضوع است و توسط پلیس با آنها برخورد قانونی می گردد.

به رانندگان تمام وسایل نقلیه توصیه می گردد ضمن رعایت دقیق مقررات راهنمایی و رانندگی با وسایل نقلیه فاقد پلاک تردد ننمایند. در صورت توقیف وسیله نقلیه آنها تا زمان ارائه پلاک در پارکینگ متوقف می شوند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باسلام
  ضمن تشکر وقدر دانی از جناب سرهنگ آباریکی وهمکاران محترمشان امید است این طرح تداوم داشته باشد.تعداد موتور های بدون پلاک شهر خیلی زیاد شده

  [پاسخ]

 2. تشکر فراوان

  [پاسخ]

  خدا بكه يه راس بو ............... در :

  خدا بکه یه راس بو ……….

  [پاسخ]

 3. باتشکرازجناب سرهنگ وهمکاران بزرگوارشان,متأسفانه دروظایف محوله کوتاهی میشود.چراباماشین های پارک شده درجاهای ممنوعه برخوردنمیشود؟!چراباخوروهای حمل بار،سایپا،که درمحدوده میدان توحیدتاچهارراه بسیج پارک کرده اندومزاحمت زیادی برای مردم ومغازه داران ایجادکرده اند،برخوردنمیشود؟!و……… ..

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط