سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۱۱:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۶در ۱:۱۱ ب.ظ تعداد بازدید: 119 بازدید کد خبر:68040 چاپ خبر

روزخبرنگار، روز حقیقت طلبی است!

0

علی گودرزیان

علی گودرزیان (ع پایدار): “سوگند به قلم و آنچه می نویسد” همراهان! همکاران! همدردان! دوستانی که به دوستی شما می بالیم و دوستتان داریم هرچند باور داریم همه ی روزها روزشماست اما “روزخبرنگار” برشما خجسته باد! از استاد “سید فرید قاسمی” خبرنگار و “پدرمطبوعات ایران زمین” تا شهید نام آور خبرنگار”محمود صارمی”- که “روز خبرنگار” […]

علی گودرزیان (ع پایدار):

“سوگند به قلم و آنچه می نویسد”

همراهان!
همکاران!
همدردان!
دوستانی که به دوستی شما می بالیم و دوستتان داریم هرچند باور داریم همه ی روزها روزشماست اما “روزخبرنگار” برشما خجسته باد!
از استاد “سید فرید قاسمی” خبرنگار و “پدرمطبوعات ایران زمین” تا شهید نام آور خبرنگار”محمود صارمی”- که “روز خبرنگار” به نام نامی ایشان آراسته شده است- خطی از حقیقت و حقیقت طلبی، شعور و آگاهی بخشی، مظلومیت و دادخواهی کشیده شده است!

این روزها “روز خبرنگار”است از شرافت قلم خبرنگاران راستین، روز خبرنگار سرشار از عزت و شکوه و بالندگی شده است!
یاد و نام نام آور خبرنگاران را گرامی می داریم سهم خبرنگاران در پیشرفت و توسعه و حرکت رو به بهبود جامعه، برکسی پوشیده نیست.
یاد همه ی خوبانی که برای مردم، به خاطر رفاه عمومی مردم، برای اصلاح کژی ها و ناراستی ها و کوتاهی ها و… نوشتند، بخیرباد!

از خبرنگاران پیشکسوت لرستان:
قاسمی ها، سلاحورزی ها، عیدی ها، بیرانوندها، عسگری عالم ها، مهران نژادها و… گرفته تا امروزیان و شاگردان خلف استادان ارزشمند خودمان:
رستمی ها، جایدری ها، سپه وندها، عبدی ها، شرفی ها، تیموری ها، علی پورها، طهماسبی ها، فیضی ها، ایرانی ها، دوست محمدی ها، آزادبخت ها، مقدم ها، سالاروندها، تاج مهرها، گراوندها، نجفی ها، نیازی ها، خداکرمی ها، ماسوری ها، نیازی ها، الیاسی ها، خجسته ها، دالوندها، موسوی ها، گودرزی ها، ویسکرمی ها، قاید رحمت ها،پنهانی ها، غلامرضایی ها، احمدی ها و…

تازه ترها:
دارایی ها، قلندری ها، شفیعی ها، خورشیدوندها، جودکی نژادها، حسین خانی ها، اسماعیلی ها، نظریان ها، نصیری ها، میرسلیم ها، شکری ها، بابایی زاده ها، بیرانوندها، امیدی ها، اکبری ها، ملک آساها، رضایی ها، علیرضایی ها، حسنوندها، کرم الهی ها، کرمی ها و… همه ی کسانی که این روزها به کمک شبکه های گروهی و رسانه های دم دست و دست یافتنی می نویسند و تحلیل می کنند و آسیب ها را می شناسانند و شکرخدا بیشمارانند و نامشان در دفترها نمی گنجد روزشان را و یادشان را و نامشان را پاس می داریم!

بی شک داشتن خبرنگاران مطالبه گر رکن رکین پیشرفت و توسعه ی یک جامعه ی مردمسالار است و هر مدیری و مسئولی که ذره ای در دلش شور و عشق توسعه و آبادانی باشد زبان و بیان خبرنگاران را شیرین و گوارا می پندارد!

هر مدیری که از خبرنگاران بترسد و یا خبرنگاران را سد راه خود بداند بی شک ریگی در کفش دارد و درونش را اگر “ستارالعیوب” به خلق بنمایاند مردم به چیز و چیزهای دیگری خواهند رسید!

پس پاسداشت روز خبرنگار پاسداشت حقیقت طلبی، پاکبازی و پاکدستی است.
پاسداشت روز خبرنگار، پاسداشت فرهنگ انتقاد و نقدپذیری است.
پاسداشت روز خبرنگار، پاسداشت “فریضه ی امربه معروف و نهی از منکر است”
پاسداشت روز خبرنگار پاسداشت شفافیت و جریان آزاد اخبار و اطلاعات و روراستی با مردم است!
روز خبرنگار بر همه ی همکاران خجسته باد!

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط