سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۷:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۶در ۱۲:۴۹ ب.ظ تعداد بازدید: 142 بازدید کد خبر:68037 چاپ خبر

ایجاد یک هزار و ۸۰۰ فرصت شغلی در لرستان توسط سپاه حضرت ابوالفضل(ع)/ جابه‌جایی پادگان امام حسین منوط به واگذاری زمین و تامین منابع مالی است

0

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: تخلیه کامل پادگان امام حسین(ع) منوط به واگذاری زمینی مناسب و اعتبار منابع مالی در راستای ساخت و تجهیز پادگان جدید است و در این صورت است که سپاه با آمادگی کامل پادگان کنونی را تخلیه می‌کند. مرتضی کشکولی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خصوص برنامه‌های سپاه در […]

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: تخلیه کامل پادگان امام حسین(ع) منوط به واگذاری زمینی مناسب و اعتبار منابع مالی در راستای ساخت و تجهیز پادگان جدید است و در این صورت است که سپاه با آمادگی کامل پادگان کنونی را تخلیه می‌کند.

مرتضی کشکولی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خصوص برنامه‌های سپاه در جهت رفع محرومیت زایی در استان لرستان اظهار کرد: سپاه لرستان پنج دهستان محروم استان از جمله هومیان و ضرون در شهرستان کوهدشت، شاهیوند در شهرستان دوره چگنی، میربگ جنوبی در شهرستان نورآباد، کشور در شهرستان سپید دشت و ذلقی در شهرستان الیگودرز را شناسایی و اقدامات زیر ساختی در راستای رفع محرومیت‌ها را در اوایل مهر ماه سال جاری را انجام خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین به منظور رفع محرومیت ۵۷۵ طرح غیر عمرانی که عمدتا در زمینه معیشتی بوده اجرا شده و همین طور ۱۰۴ طرح عمرانی در مناطق محروم را اجرا خواهیم نمود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از تشکیل قرارگاه جواد الائمه خبر داد و گفت: در این قرارگاه ۶ طرح اصلی پیاده می‌شود که مهمترین آن شناسایی محلات آلوده در شهرستان‌های استان و دستگیری عاملان فروش مواد مخدر چه به صورت جزئی و چه به صورت کلی است.

کشکولی تصریح کرد:از کمک خیرین شناسایی شده برای صیانت از خانواده فرد دستگیر شده در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و ایجاد شغل برای خود فرد دستگیر شده استفاده می‌شود.

وی تاکید کرد: سال گذشته سپاه توانست برای یک هزار و ۸۰۰ نفر با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان در ۱۰ عرصه اشتغال زایی کند و انتظار می رود امسال این میزان شغل به ۲ هزار برسد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به بحث جابه‌جایی پادگان امام حسین(ع) اشاره کرد و در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه برای سپاه فرقی دارد که زمین در شمال و یا جنوب شهر خرم آباد به آن ها واگذار شود، گفت: برای سپاه دو نوع وظیفه تعریف شده که عبارت است از بخش سخت که دربردارنده تجهیزات نظامی بوده و بر اساس قانون باید در خارج شهر مستقر گردد و بخش نرم که سر و کار داشتن و رفع نیازهای مردم بوده و لذا باید محیطی در دل مردم و نزدیک به آن ها را داشته باشد تا مردم برای مراجعه به زحمت نیفتند و لذا این بخش کار سبب شده که خواهان زمینی در دل شهر باشیم.

کشکولی از آمادگی سپاه برای تخلیه خبر داد و افزود: البته تخلیه کامل پادگان امام حسین(ع) منوط به واگذاری زمینی مناسب و اعتبار منابع مالی در راستای ساخت و تجهیز پادگان  جدید است و در این صورت است که سپاه با آمادگی کامل پادگان کنونی را تخلیه می‌کند.

وی یادآور شد: در صورت مهیا شدن شرایط و جابه‌جایی از محل فعلی پادگان پیشنهاداتی مبنی بر نگهداری بخش جنوبی پادگان که سالن‌های ورزشی را شامل می‌شود به مسئولین داده شده که البته نظر آنها است که آن را نگه داشته و یا تخریب نمایند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط