سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۱:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۶در ۸:۳۸ ب.ظ تعداد بازدید: 291 بازدید کد خبر:68033 چاپ خبر

یام تبریک سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کوهدشت به مناسبت روز خبرنگار

0

هفدهم مردادماه به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی به زیبایی و به پاس زحمات و خدمات ارزنده خبرنگاران محترم، «روز خبرنگار» نامگذاری شده است؛ این روز فرصتی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم قدردانی شود، لذا این روز شکوهمند که روز پاسداشت قلم است را به نوبه خود به همه خبرنگاران، نویسندگان […]

هفدهم مردادماه به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی به زیبایی و به پاس زحمات و خدمات ارزنده خبرنگاران محترم، «روز خبرنگار» نامگذاری شده است؛ این روز فرصتی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم قدردانی شود، لذا این روز شکوهمند که روز پاسداشت قلم است را به نوبه خود به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
نخبگانی که حیثیت وشرف خود را در گرو اطلاع رسانی دقیق به جامعه گذاشته اند و آن را با هیچ قیمتی معامله نمی کنند.
بی شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات سریع و دقیق این عزیزان است و ما در حوزه تامین نظم و امنیت همواره از این ظرفیت درراستای تحقق اهداف عالیه نیروی انتظامی بهره برده ایم، لذا این روز بزرگ را به خبرنگاران ساعی و پرتلاشی که درحوزه انتظامی، به انعکاس اخبار و اطلاعات مولدین جامعه می پردازند تبریک عرض می نمایم.
امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کوهدشت
سرهنگ پاسدار تیمور گراوند

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. سلام سرهنگ خسته نباشید امیدوارم از نیروهای خدمت گذار ،صدیق ،دست پاک و جان بر کف دفاع کنید و انها را به فراموشی نسپارید . انشا اله

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط