سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۱۵:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۶در ۸:۲۹ ب.ظ تعداد بازدید: 256 بازدید کد خبر:68030 چاپ خبر

یک زن سرپرست اداره آموزش و پرورش استثنایی لرستان شد

0

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی سرپرست اداره آموزش و پرورش استثنایی لرستان منصوب کرد. به گزارش کشکان، «خدانظر دریکوند» در حکمی زهرا نظری را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش استثنایی لرستان منصوب کرد. نظری که دانشجوی دکترای رشته زیست‌شناسی است ۲۴ سال سابقه خدمت دارد و مسئولیت‌هایی چون دبیری، مدیری […]

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی سرپرست اداره آموزش و پرورش استثنایی لرستان منصوب کرد.

به گزارش کشکان، «خدانظر دریکوند» در حکمی زهرا نظری را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش استثنایی لرستان منصوب کرد.

نظری که دانشجوی دکترای رشته زیست‌شناسی است ۲۴ سال سابقه خدمت دارد و مسئولیت‌هایی چون دبیری، مدیری مراکز آموزشی، کارشناس حوزه های ستادی و مدرسی مراکز دانشگاهی را در کارنامه کاری خود دارد. وی در حال حاضر هم عضو پنجمین دوره شورای اسلامی شهرخرم آباد نیز می‌باشد.

وی در کنار این مسئولیت‌ها، تجاربی هم در مراکز آموزش و پرورش استثنایی دارد و در این حوزه هم به عنوان کارشناس و مدیری مراکز استثنایی انجام وظیفه کرده است. تالیف یک جلد کتاب و بیش از ۳۰ مقاله علمی، پژوهشی هم از جمله افتخارات سرپرست جدید آموزش و پرورش استثنایی لرستان است.

نظری که عضو خانواده ایثارگران است چندین بار هم به عنوان مدیر و معلم نمونه استانی برگزیده شده و عضویت در هیئت مدیره کانون فرهنگی-اجتماعی زنان استانداری، عضویت در شوراهای برنامه‌ریزی، تحقیقات، تدوین برنامه پنج‌ساله آموزش و پرورش، توانبخشی مبتنی بر جامعه و عضویت در انجمن‌های علمی- تخصصی، چهار سال پژوهشگر برتر استانی؛ کسب مقام‌های برتر استانی و منطقه در فعالیت‌های پژوهشی، ورزشی، فرهنگی- قرآنی و کسب مقام اول کشوری رشته والیبال و برتر استانی در رشته‌های ورزشی تنیس روی میز از جمله مواردی است که در کارنامه این بانوی فرهنگی دیده می‌شود.
مراسم معارفه وی صبح یک‌شنبه با حضور “محمدحسین اردشیر” معاون آموزش و پرورش لرستان در محل اداره استثنایی برگزار شد.
قابل ذکر است پیش از این پرویز بیرانوند از ۹ آذر ۱۳۹۵ (سرپرست)، امسیرحسین برجی (از ۲۸ اردی‌بهشت ۱۳۹۲)، ذبیح‌الله دادستانی (از سال ۱۳۸۷)، مجید هداوند (از سال ۱۳۸۲) و محسن غفوریان رؤسای پیشین آموزش و پرورش اسثنایی استان لرستان ظرف دو دهه اخیر بوده‌اند.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. آقای دزیکوند فکر می کنم کوهدشت جزیی از استان لرستان نیست لطفا تغییر مدیر آن را به استان خوزستان یا همدان بسپارید ممنون

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط