سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۴۱:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۶در ۱:۱۱ ب.ظ تعداد بازدید: 152 بازدید کد خبر:67985 چاپ خبر

آب رودخانه کشکان را تا پایان فصل گرما مدیریت می‌کنیم/ رها سازی آب در صورت نیاز

0

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان:

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: کاهش بی‌سابقه آبدهی رودخانه کشکان به خاطر کاشت بی‌سابقه گونه‌های آبدوست در بالادست آب رودخانه کشکان است. رضا میرزایی با بیان  این مطلب افزود: در سال جاری تمام اراضی حاشیه رودخانه کشکان تحت پوشش شلتوک قرار گرفته است که مساحت آنها حدود دو برابر سال گذشته است. مدیرعامل […]

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: کاهش بی‌سابقه آبدهی رودخانه کشکان به خاطر کاشت بی‌سابقه گونه‌های آبدوست در بالادست آب رودخانه کشکان است.

رضا میرزایی با بیان  این مطلب افزود: در سال جاری تمام اراضی حاشیه رودخانه کشکان تحت پوشش شلتوک قرار گرفته است که مساحت آنها حدود دو برابر سال گذشته است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان اظهار داشت: با تدابیر لازم و تصمیماتی که اتخاذ شده از ابتدای سال ضمن اطلاع‌رسانی به موقع از کاشت گونه‌های آبدوست به شدت جلوگیری شده و نمی‌گذاریم که حیات رودخانه کشکان و سایر رودخانه‌های استان در فصول کم ‌آبی به خطر بیفتد.

وی در خصوص راه حل جلوگیری از کاشت گونه‌های آبدوست در لرستان تصریح کرد: با توجه به شرح وظایف سازمان جهاد کشاورزی لرستان انجام مطالعات و اجرای طرح جامع تغییر و اصلاح الگوی کشت لازم است انجام گیرد که در این راه نیاز به همکاری مدیریت ارشد استان، فرمانداران و بخشداران، نیروی انتظامی و دستگاه قضا همراه شرکت آب منطقه‌ای می باشد.

میرزایی ادامه داد: تا پایان فصل گرما آب را در کشکان مدیریت می‌کنیم و در صورت نیاز، مقدار بیشتری از آب رهاسازی خواهد شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط