سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۱۳:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۶در ۱:۰۹ ب.ظ تعداد بازدید: 389 بازدید کد خبر:67982 چاپ خبر

رسم نادرستی که بار دیگر در لرستان خون به پا کرد

0

فرماندار ازنا گفت: در جریان تیراندازی در یک مراسم عروسی در روستای نصرت آباد ازنا سه نفر مجروح شدند. محمد محمدی نژاد روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: شب گذشته در یک مراسم عروسی در روستای نصرت آباد ازنا عموی داماد قصد تیراندازی هوایی داشت که متاسفانه به دلیل ناتوانی در کنترل […]

فرماندار ازنا گفت: در جریان تیراندازی در یک مراسم عروسی در روستای نصرت آباد ازنا سه نفر مجروح شدند.

محمد محمدی نژاد روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: شب گذشته در یک مراسم عروسی در روستای نصرت آباد ازنا عموی داماد قصد تیراندازی هوایی داشت که متاسفانه به دلیل ناتوانی در کنترل سلاح سه نفر را زخمی کرد.
وی اظهارکرد: مجروحان که شخص داماد و ۲ زن بودند بلافاصله به بیمارستان امام علی(ع) ازنا منتقل شدند و حال عمومی مساعدی دارند.
فرماندار ازنا با بیان اینکه تیزاندازی در مراسم شادی و عروسی جرم محسوب می شود، از مردم خواست با خودداری از تیراندازی در مراسم عروسی مانع وقوع چنین حوادثی شوند.
از نا در ۱۴۰ کیلومتری شرق لرستان قراردارد.

** درگیری مسلحانه در روستای ملک آباد الیگودرز
فرماندار الیگودرز نیز از وقوع درگیری مسلحانه در این شهرستان خبر داد و گفت: این درگیری صبح امروز جمعه در روستای ملک آباد الیگودرز تعدادی زخمی بر جا گذاشت.
احسان جهانیان در گفت و گو با ایرنا دلیل وقوع این درگیری را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و افزود: اطلاعات تکمیلی در خصوص وقوع این حادثه بزودی اعلام می شود.
ملک آباد روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان الیگودرز در استان لرستان است.
این روستا در دهستان پاچه لک شرقی قرار دارد و جمعیت آن حدود ۲۳۰ نفر است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط