سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۴۶:۴۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۶در ۱:۰۹ ب.ظ تعداد بازدید: 253 بازدید کد خبر:67976 چاپ خبر

برپایی اولین دوره مدرسه معماری تابستانی در خرم آباد

0

توسط کانون معماران معاصر در مرداد ماه امسال صورت می‌گیرد؛

مدرسه معماری Caai کانون معماران معاصر در نظر دارد به منظور بهسازی فضاهای شهری و ارتقای کیفیت زندگی در بافت فرسوده شهرها، شناخت تکنولوژی­ های بومی و استفاده از آنها با شیوه­های امروزی، شناخت رفتار مصالح محلی و استفاده از آنها، اولین مدرسه تابستانه کانون را از تاریخ ۲۱ مرداد ماه  تا ۴ شهریور ماه […]

مدرسه معماری Caai کانون معماران معاصر در نظر دارد به منظور بهسازی فضاهای شهری و ارتقای کیفیت زندگی در بافت فرسوده شهرها، شناخت تکنولوژی­ های بومی و استفاده از آنها با شیوه­های امروزی، شناخت رفتار مصالح محلی و استفاده از آنها، اولین مدرسه تابستانه کانون را از تاریخ ۲۱ مرداد ماه  تا ۴ شهریور ماه امسال به مدت ۱۵ روز در شش شهر کشور برگزار کند.

الهام رضوی مدیرعامل کانون معماران معاصر با بیان این مطلب گفت: این دوره تابستانی همزمان در شهرهای ارومیه، بوشهر، خرم­ آباد، قزوین، مشهد و همدان برگزار می شود و اساتید هر کارگاه، هدایت گروه های ۱۲ تا ۲۰ نفره دانشجویان را بر عهده دارند.

رضوی گفت: مدرسه تابستانه کانون در واقع شبکه ای پیوسته از ارتباطات اساتید، مشاوران علمی و دانشجویان در موقعیت های جغرافیایی متفاوت است. که در طول دوره برگزاری، هر کارگاه با کارگاه های دیگر در سایر شهرها، به صورت دائم از طریق ویدئو کنفرانس در تماس است و با همفکری همدیگر پروژه ها را پیش خواهند برد.

مدیرعامل کانون معماران معاصر افزود: مدیریت علمی مدرسه تابستانه بر عهده هومن طالبی، مدیر آکادمیک مدرسه معماری Caai است و پویا خزایلی، فرشاد مهدی زاده و علی شیخ الاسلامی اعضای کمیته علمی آن هستند که با همکاری کمیته مشورتی متشکل از محمدرضا حائری مازندرانی، سیدجواد میرحسینی و شروین وکیلی (جامعه شناس) هدایت علمی این رویداد را بر عهده دارند.

الهام رضوی افزود: وحید اشراقی و علی ذوالفقاری به عنوان اساتید کارگاه ارومیه، پویا خزائلی استاد کارگاه بوشهر، روژیا فروهر استاد کارگاه خرم آباد، علی شیخ الاسلامی و محسن مریزاد اساتید کارگاه قزوین، امیرحسین طاهری استاد کارگاه مشهد و رها اشرفی و احمد بطحایی اساتید کارگاه همدان در این دوره حضور دارند.

مدیرعامل کانون معماران معاصر با بیان این مطلب که در کارگاه های همگام مدرسه تابستانه، امکان طراحى و ساخت نمونه الگویی برای دانشجویان فراهم شده است، گفت: پروژه­ها بعد از ساخت توسط تیم داوری متشکل از محمدسعید ایزدی، علیرضا تغابنی، رضا دانشمیر، زوبین خبازی و آرش مظفری ارزیابی شده و در نهایت، مطالعات انجام شده،  فرآیند طراحی و محصول نهایی هر شش ورکشاپ در کتابی چاپ و منتشر خواهد شد.

رضوی گفت: این دوره آموزشی به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های معماری، شهرسازی و گرایش‌های مرتبط با آن برگزار می‌شود و با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند و درپایاندوره،گواهینامهشرکتدرمدرسهتابستانیازطریقکانون معماران معاصر به شرکت‌کنندگان اعطاء خواهد شد.

گفتنی است این برنامه به همت کانون معماران معاصر، شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران و شهرداری­ ها برگزار می‌شود و هزینه ثبت نام دوره نیز یک میلیون و پانصد و پنجاه هزارتومان خواهد بود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی کانون به نشانی www.archca.com  مراجعه و یا با شماره تلفن های ۰۲۱۸۸۰۹۳۲۵۵ و ۰۲۱۸۸۰۷۵۲۶۸ تماس بگیرند.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط