سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۵:۲۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۶در ۷:۳۶ ق.ظ تعداد بازدید: 179 بازدید کد خبر:67949 چاپ خبر

ضعف زیرساخت ها در ناحیه صنعتی کوهدشت و بیکاری کارگران

0

مصوبه های کاغذی اشتغال؛

زیرساخت‌های نامطلوب در واحدهای تولیدی ناحیه صنعتی کوهدشت به تعطیلی اکثر واحدها و بیکاری کارگران منجر شده است، به‌طوری که سرمایه‌گذاران می‌گویند به‌دلیل عدم حمایت از سوی مسئولان و نیز بن‌بست‌های سر راه تولید، قفل تعطیلی بر واحدهای این شهرک صنعتی زده شده و با بحران تولید روبرو هستند. بازدید میدانی خبرنگار کشکان حاکی است […]

زیرساخت‌های نامطلوب در واحدهای تولیدی ناحیه صنعتی کوهدشت به تعطیلی اکثر واحدها و بیکاری کارگران منجر شده است، به‌طوری که سرمایه‌گذاران می‌گویند به‌دلیل عدم حمایت از سوی مسئولان و نیز بن‌بست‌های سر راه تولید، قفل تعطیلی بر واحدهای این شهرک صنعتی زده شده و با بحران تولید روبرو هستند.

بازدید میدانی خبرنگار کشکان حاکی است این ناحیه صنعتی، حتا حداقل زیرساخت‌هایی مانند آب، راه دسترسی و امنیت را ندارد و از سوی دیگر هدررفت سرمایه، نابسامانی‌های تولید را در این بخش تشدید کرده تا تنها ناحیه صنعتی شهرستان کوهدشت به مخروبه‌ای از ساختمان های بی‌در و پیکر تبدیل شود.

واحدهای تولیدی فعال در شهرک صنعتی کوهدشت نیز از عدم تأمین زیرساخت‌ها گلایه داشته و می‌گویند ماده ۱۳۲ واحدهای صنعتی در کوهدشت اجرا نشده و معافیت مالیاتی برای آن‌ها وجود ندارد.

تعطیلی این واحدهای صنعتی در شهرستان کوهدشت، باعث بیکاری صدها نفر نیز شده و سهم اشتغال در استان لرستان را به مصوبه‌های کاغذی نزول داده است.

گزارش: فاطمه نیازی

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط