سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۴۱:۲۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۶در ۶:۵۷ ق.ظ تعداد بازدید: 145 بازدید کد خبر:67939 چاپ خبر

سایت زباله کوهدشت کمربندی انتحاری است

0

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کوهدشت گفت: سایت زباله این شهر به مشکل حادی تبدیل شده است. حمیدطولابی در گفت‌وگو با ایسنا اظهارکرد: متأسفانه زباله‌ها در سایت دفن زباله شهر کوهدشت به شکل نامناسبی تنها دپو می‌شوند. وی اضافه کرد: به علت دپوی زباله و تفکیک نشدن، مواد اشتعال‌زا نیز روی هم انباشته می‌شوند. در این راستا […]

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کوهدشت گفت: سایت زباله این شهر به مشکل حادی تبدیل شده است.

حمیدطولابی در گفت‌وگو با ایسنا اظهارکرد: متأسفانه زباله‌ها در سایت دفن زباله شهر کوهدشت به شکل نامناسبی تنها دپو می‌شوند.

وی اضافه کرد: به علت دپوی زباله و تفکیک نشدن، مواد اشتعال‌زا نیز روی هم انباشته می‌شوند. در این راستا اخطارهای لازم را به شهرداری داده‌ایم اما تاکنون کار خاصی انجام نشده است. مشکل این زباله‌ها حاد است و روزانه به خاطر گرمای هوا آتش می‌گیرند. اگر این روند ادامه داشته باشد ممکن است به جنگل‌ها سرایت کند و خسارات جبران‌ناپذیری وارد آورد.

طولابی تصریح کرد: باید هرچه سریع‌تر در این راستا اقدام کرد چراکه در صورت آتش گرفتن جنگل، مهار آن دشوار است.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. با سلام مکان فعلی زباله روزگاری از بهترین تفریح گاههای مردم بود اما در بی سلیقگی محض شهردار وقت و بی فکری همکاران او این منطقه به جهنمی تبدیل شده که هر روز طبیعت منطقه را به سمت نابودی می کشاند و با دپوی زباله ها هر روز وضع آن وخیم تر می شود بدون شک دست روی دست گذاشتن مسوولین امروز و اصلاح نکردن این مساله جرم مسوولان امروزی را از قبلی ها سخت تر میکند امیدوارم حضرات یک چاره اساسی برای این معضل بیابند.

    [پاسخ]

  2. کار از معضل رسیده بعضی وقتا که از جاده کوهدشت خرم آباد رد میشی بول سوختن اشغالها حل آدمو به هم میزنه

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط