سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۲:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۴ فروردین ۱۳۹۲در ۹:۳۲ ق.ظ تعداد بازدید: 179 بازدید کد خبر:6793 چاپ خبر

نخستین کاندیدای دولت معرفی شد؛ مردی لبریز از اعتماد به نفس!

0

  معاون پیشین رئیس جمهور که چند روز پیش روزنامه ایران از وی به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی دولت نام برده بود،گفت: دوشنبه آینده به طور رسمی نامزدی خود را برای شرکت در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری اعلام می‌کنم. این فرد پیش از دولت دهم حتی سابقه یک فعالیت اجرایی در کنارنامه اش ثبت […]

123308_498

 

معاون پیشین رئیس جمهور که چند روز پیش روزنامه ایران از وی به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی دولت نام برده بود،گفت: دوشنبه آینده به طور رسمی نامزدی خود را برای شرکت در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری اعلام می‌کنم.

این فرد پیش از دولت دهم حتی سابقه یک فعالیت اجرایی در کنارنامه اش ثبت نشده است!

روح‌الله احمدزاده کرمانی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: در چارچوب منویات رهبری، گفتمان عدالت‌خواهی، مردم‌داری، فسادستیزی و نفی هر‌گونه تبعیض در نظام اقتصادی و اداری کشور پا به عرصه رقابت در انتخابات ریاست جمهوری می‌گذارم.

وی از اعلام نامزدی خود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و افزود: روز دوشنبه 26 فروردین ماه سال جاری در جمع هواداران خود در تهران به طور رسمی  کاندیداتوری خود را در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم اعلام می‌کنم.

معاون پیشین رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در این جلسه به بررسی اولویت‌ها و گفتمان‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و غیره در دولت آینده می‌پردازم.

به گزارش فارس، روح‌الله احمدزاده کرمانی، در کارنامه خود معاونت رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و همچنین استانداری فارس را دارد.

چند روز پیش روزنامه ایران از وی به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی دولت نام برده بود.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط