سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۶:۰۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۷ مرداد ۱۳۹۶در ۷:۰۶ ب.ظ تعداد بازدید: 109 بازدید کد خبر:67904 چاپ خبر

مبارزه با توزیع و استعمال موادمخدر اجتماعی شود

0

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان:

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: مبارزه با توزیع و استعمال موادمخدر اجتماعی شود. به گزارش کشکان، حبیب الله خجسته‌پور در کمیته مشارکت های مردمی و سازمانهای مردم نهاد در حوزه مبادرزه با موادمخدر اظهار کرد: ریشه و علت بسیاری از آسیب‌های اجتماعی مسئله اعتیاد است. وی اضافه کرد: اعتیاد علاوه بر اینکه در […]


معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: مبارزه با توزیع و استعمال موادمخدر اجتماعی شود.
به گزارش کشکان، حبیب الله خجسته‌پور در کمیته مشارکت های مردمی و سازمانهای مردم نهاد در حوزه مبادرزه با موادمخدر اظهار کرد: ریشه و علت بسیاری از آسیب‌های اجتماعی مسئله اعتیاد است.
وی اضافه کرد: اعتیاد علاوه بر اینکه در کنار سایر آسیب‌های اجتماعی قرار می‌گیرد نقش محوری در خصوص پدید آمدن آنها دارد.
خجسته‌پور افزود: با کنترل اعتیاد به عنوان بلای خانمان سوز می‌توان بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را کنترل کرد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان یادآور شد: اعتیاد رشد قابل توجهی در سطح جامعه داشته که نیاز به همکاری دولت و مردم در پیشگیری از اشاعه آن وجود دارد.
وی خاطر نشان کرد: در بحث اعتیاد سه مقوله پیشگیری، درمان و مقابله مدنظر است که چون در بحث مقابله مسائل انتظامی و امنیتی مدنظر است حضور مردم کم رنگ تر است.
خجسته‌پور اضافه کرد: در بحث پشگیری نقش سازمان‌های مردم نهاد پررنگ است و باید مبارزه با توزیع و استعمال مواد مخدر اجتماعی شود.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان تصریح کرد: باید توسط مردم جریان سازی در خصوص مسئله اعتیاد ایجاد شود تا جایی که کل آحاد جامعه نسبت به این بلای خانمان سوز حساس و مطلع شوند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط