سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۶:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۶در ۸:۰۶ ق.ظ تعداد بازدید: 750 بازدید کد خبر:67891 چاپ خبر

انتصاب دکتر رضا سهم دینی به عنوان رئیس هیئت مدیره بانک دی

0

دکتر رضا سهم دینی به عنوان رئیس هیئت مدیره بانک دی معرفی شد. مروری بر زندگی نامه و کارنامه ی دکتر رضا سهم دینی رضا سهم دینی در خانواده ای مذهبی و اصیل در شهر ورامین پا به عرصه هستی نهاد. پدر ایشان شهید اکبر سهم دینی یکی از چهره های محبوب و مذهبی شهرستان […]

دکتر رضا سهم دینی به عنوان رئیس هیئت مدیره بانک دی معرفی شد.

مروری بر زندگی نامه و کارنامه ی دکتر رضا سهم دینی
رضا سهم دینی در خانواده ای مذهبی و اصیل در شهر ورامین پا به عرصه هستی نهاد. پدر ایشان شهید اکبر سهم دینی یکی از چهره های محبوب و مذهبی شهرستان کوهدشت که فعالیت انقلابی و مبارزات خود را با رژیم شاه آغاز نموده بود.

به دلیل نزدیکی به پایتخت ادامه مبارزات انقلابی به اتفاق برادر کوچکتر خود شهید عزیز الله سهم دینی به ورامین که شهر شهیدان ۱۵ خرداد بود مهاجرت نمودند. و تا سال ۵۷ جزو نیروهای ویژه حضرت امام (ره) و علمای برجسته قم به حساب می آمدند که در دهم دی ماه سال ۱۳۵۷ به فیض شهادت نائل آمدند.
به دلیل شهادت پدر بزرگوارشان از شهرستان ورامین به کوهدشت که زادگاه پدری ایشان می بود مهاجرت کردند و در دوران جنگ تحمیلی و تجاوز ددمنشانه رژیم غاصب صدام و بمبباران های شبانه روز که در آن شهر صورت می گرفت در کنار خانواده همچون دیگر هموطنان عزیزمان در ۸ سال دفاع مقدس جانانه از مملکت و کیان خویش دفاع کردند و منازل خود را ترک نکردند در شهر کوهدشت دوران ابتدایی و راهنمایی را گذراند و پس از اتمام جنگ تحمیلی در سال ۱۳۷۰ به اتفاق خانواده به ورامین بازگشت و در سال ۱۳۷۵ به استخدام دستگاه اقتصادی دولت درآمد.
علاقه مندی فراوان سهم دینی به علم و دانش سبب شد که وی علیرغم مشغولیت های فراوان مدیریتی در سال ۸۶ در رشته حقوق قضایی تحصیل دانشگاهی خود را آغاز نمود و متعاقبا در رشته حقوق خصوصی به ادامه تحصیل پرداخت.
سوابق آموزشی:
دوره اصول کسب اطلاعات تجاری مشتریان بانک
دوره مبانی بانکداری بین المللی
دوره مدیریت استراتژیک، استراتژیهای ماتریس ،space,swot
دوره آکادمی سخنوری
دوره ارزی الف
دوره حسابداری صنعتی و اقتصادی
بخشی از سابقه اجرایی و خدمات ایشان:
مشاور مدیر عامل بانک رفاه کارگران
عضو هیات رییسه و،،رییس کمیته اقتصادی،،تکواندو itfجمهوری اسلامی ایران
ارزیاب طرحهای تولیدی
عضو کمیسیون مشاورین مدیر عامل بانکها
موسس اولین دارالقران سیستم بانکی کل کشور (صراط)
موسس ودبیرتشکل فرزندان شاهد وخدمتگزار شهرستان ورامین
تالیفات، تحقیقات، ترجمه:
نقش داوری بین المللی در اجرای عدالت
توقیف حساب های بانکی و آثار آن

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. برادر ارزشمند جناب آقای دکتر سهم الدینی . انتصاب حضرتعالی رابه سمت ریس هیت مدیره بانک دی کشور رو تبریک عرض نموده توفیقات روز افزونتان را درتمامی مراحل زندگی از خداوند منان مسئلت دارم

  [پاسخ]

 2. برادرارزشمند جناب آقای دکتر سهم الدینی . انتصاب بحق وشایسته شما رابه سمت ریس هیت مدیره بانک دی را تبریک عرض نموده توفیقات روزافزونتان رادرتمامی مراحل زندگی از خداوند سبحان مسئلت دارم

  [پاسخ]

 3. بانک دی کجا؟

  [پاسخ]

 4. دوست گرامی جناب آقای دکترسهم دینی باسلام واحترام . انتصاب شایسته حضرتعالی رابعنوان ریس هیات مدیره بانک دی تبریک عرض نموده توفیقات روزافزونتان رادرتمامی مراحل زندگی از خداوندمنان خواهان وخواستارم .

  [پاسخ]

 5. جناب دکتر سهمدینی فردی پاکدست،مدبر و شایسته مناصب کلان مدیریتی به خصوص امور بانکداری هستندو این انتصاب نشان از شایسته گزینی مسولان در این حوزه است.از صمیم قلب به ایشان تبریک عرض میکنم.به امید فتح سایر قله های موفقیت.

  [پاسخ]

 6. به زعم بنده اقای سهم الدینی شخصی است دارای سابقه مدیریت بانکی وبه نوعی ان امیختگی با تفکر بانکی وسیستمی را داراست از انسو فردی است نیک نفس انشاله مصدر خیر خواهند شد به نوبه خود به ایشان تبریک میگویم

  [پاسخ]

 7. بانک دی کل کشور

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط