سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۸:۴۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۶در ۸:۴۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,094 بازدید کد خبر:67875 چاپ خبر

آنکه می‌گوید با آنکه انجام می‌دهد برابر نیست!/ یادداشتی برای فرج الله مومنی به پاس ۴ دهه تلاش برای لرستان

0

سینا قلندری

پاسداشت و بزرگداشت همیشه نباید مناسبت داشته باشد. گاهی فقط باید کسی را به خاطر آورد و بزرگ داشت چرا که انسان بزرگی است. باید در کنار کسی نشست و با او هم‌کلام شد. باید به احترام کسی از جای برخاست و تمام قد به او تعظیم کرد. #فرج‌الله_مومنی از دید من چنین انسانی است. […]

پاسداشت و بزرگداشت همیشه نباید مناسبت داشته باشد. گاهی فقط باید کسی را به خاطر آورد و بزرگ داشت چرا که انسان بزرگی است. باید در کنار کسی نشست و با او هم‌کلام شد. باید به احترام کسی از جای برخاست و تمام قد به او تعظیم کرد. #فرج‌الله_مومنی از دید من چنین انسانی است.
او از نسل مردان نیک روزگار است. مردانی که روز به روز سایه‌هایشان کوتاه‌تر می شود و تن رنجور جامعه حرمت و معرفت خود را می بازد. #فرج‌الله_مومنی از قبیله مردانی است که عمری در میان دست‌هایشان نهال لرزان اصلاح‌طلبی استان را پرورش دادند و با شیره‌ی جان قطره قطره آبیاری‌اش کردند.

آنها که با هر خرده نسیمی خم نشدند و چون آفتابپرست رنگ عوض نکردند. مرد بودند و حرفشان یک کلام بود. اصلاح از درون و بیرون. اصلاح‌طلبی شعار قشنگی است که این روزها مثل نقل و نبات عروسی همه‌جا پخش می شود اما اصلاح‌طلب واقعی آن است که وقتی در زمان موعود به جایگاهی می رسد، در هر کجا که باشد، دست به اصلاحات بزند و #مومنی چنین اصلاح طلبی است. این را می‌توان از اصلاحاتش در دوره کوتاه مدت ریاست بر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت نتیجه گرفت. تلاش های او در آن دوران مدارس استیجاری شهر را به خاطره تبدیل کرد و مدرسه‌هایی تجهیز کرد که در آنها دغدغۀ دانش‌آموزان تنها درس خواندن باشد و نه کمبودها و نداشتن‌ها. سقفی محکم برای آرزوهای بچه‌هایی ساخت که آینده ی فردای استان بودند. او اصلاح را از جایی درست و از بستری واقعی آغاز کرد. ۱۶ مدرسه استیجاری در دوران او، خریداری و به بدنه آموزش و پرورش اضافه شدند تا دیگر شاهد حکم تخلیه برای مدرسه‌ای نباشیم. اگر در تمامی این سال‌ها این تنها خدمت او به استان بود، باید بارها و بارها او را بزرگ می‌داشتیم اما او خود نخواست.

مومنی می‌توانست با لابی‌گری و رنگ عوض کردن سیاست را پله‌ای ببیند برای معاملات تجاری و بانک‌داری غیر اسلامی. حتی شاید امروز هم از نوشته من راضی نباشد اما گاهی باید نوشت و باید گفت که دو صد گفته چون نیم کردار نیست.

نیم کردار #فرج‌الله_مومنی سایه‌ای گسترده بر ۴ دهه اصلاح‌طلبی استان است. او که بدون راه اندازی خیریه و سوءاستفاده از آن برای رسیدن به قدرت چون رهبر و راهنما تلاش می کند گره از کار فرو بسته خلق خدا بگشاید، مومنی بدون داشتن هیچ پستی هرگز در پاسخ هیچ دادخواهی سکوت نکرده است. هر بار از هر راهی تلاش بر رفع مشکلات استان و مردمش داشته است. بی‌آنکه پست و مقامی بخواهد در گوشه ای به کار و کسب روزی حلال خود می پردازد (که نان معلمی حلال ترین نان دنیاست) و رشادت‌هایش در جبهه‌های جنگ یا خانواده شهید بودنش را دستمایه‌ی سهم خواهی و مال دنیا نکرده است.

او به حق برادر شهیدی است که به گواه همرزمانش وقتی در زندان بعثی به او گفتند باید به آرمان‌های انقلاب فحش بدهد فریاد مرگ بر صدام برآورد و تا آخرین نفس با دشمن مصالحه نکرد. او به حق از تبار مردان کربلای ۴ است که شب در سکوت به شط خون زدند و از میان باران گلوله و ترکش تنها پیکر معطر به بوی بهشتشان بازگشت. او هنوز هم شبیه مردان روزگار جنگ است. مردانی که برای باورهایشان جنگیدند و تا آخرین نفس از آنچه حق و حقیقت می دانستند دفاع کردند.

#فرج‌الله_مومنی آبروی اصلاح‌طلبی استان است، چرا که در چهار دهه فعالیت‌هایش حتی یک روز برخلاف عقیده و آرمان‌هایش به جریان صحیح و اصولی اصلاح‌طلبی پشت نکرد و برای هیچ منفعتی، تکرار می کنم، هیچ منفعتی به گروه و دسته ‌های دیگر نیاویخت و نزدیک نشد. برای اثبات حرف‌هایم می‌توانید ساعتی در کنارش بنشینید و با او درد دل کنید. او برای چهار دهه محرم اسرار و سنگ صبور بسیاری از مردم استان بوده است. باور دارم باید در اوج شکوه با مردان بزرگ دیدار کرد و با حفظ کرامت از بزرگان نام برد. این یادداشت تنها یادآوری بزرگی مردی است به هم‌نسلان خودم که فراموش نکنند، ما چنین الگوهایی در میان جامعه‌ی اصلاح‌طلب داریم. الگوهایی که نام خود را به نان این وکیل و آن نماینده و این پست نمی‌فروشند. کاش از مردانی چون #فرج‌الله_مومنی صدها و هزاران داشتیم که شاید این وطن به حرمت آنان بار دیگر روی صداقت و انسانیت را می‌دید و آفتاب پرستی از این دیار رخت بر می‌بست.

سینا قلندری-مدیر رادیوتلگرامی لرستان

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. مداحی خوبی بود سینا اما…..

  [پاسخ]

  امید به آینده در :

  آره اتفاقا مداحی جالبی بود ولی حیف سینه زنی نداشت یزدان خیاط.
  دستمال دستت بگیر تا روضه هم برات بخونم.
  آقای مومنی تا ابد تو دل مردم باقی میمونه و مردم کوهدشت یک موی فرزند خودشون رو با کُل ملکشاهی‌های ایلامی عوض نمی‌کنند.
  آقای مومنی قدرت جذبشون باعث شد اصولگراهای سنتی هم به اصلاحات رای بدن ولی دوستی و امثال ایشان سرشون رو کج کردند به سمت اصولگرایان و به ملکشاهی رای دادند.
  آقای مومنی یک تنه در برابر ظلمی که سال ۹۴ به اصلاح‌طلبان شد ایستاد و تونست چهره‌ی سیاه دوزیستان و منافقین را رو کند تا جایی که امثال سینا قلندری باعث آگاهی مردم شدند و لیدرشون در تهران با جمعیت ۱۱ میلیون نفر کمتر از ولی‌الله رستمی‌نژاد رای آورد. (قلندری دستتو میبوسم)
  آقای مومنی جبهه رفته است و خانواده شهید است و برای حفظ نظام هزینه داده‌ است راستی چرا نماینده‌ی محترم سوابق جبهه رفتنش را رو نمی‌کند؟؟؟؟؟؟
  یزدان تا الان دقت کردی چرا خانواده آقای مومنی همیشه به خاطر فکرشون و به خاطر مردمشون زندان میرن و هزینه میدن اما بعضیا به خاطر جعل سند و مسائل مالی زندان رفتن؟ چه قدرررر فرق هست بین این دو زندانی. آیا کسی که به خاطر دزدی کردن میره زندان با کسی که به خاطر رسوا کردن دزدها میره زندان برابر هستند؟؟؟؟
  مردم آقای مومنی رو با اینکه پستی نداره دوست دارند. آیا اگر بقیه‌ی سیاسیون پست نداشته باشن بازم دوستشون دارن؟؟؟ خود تو اگر آقای فلانی….. نماینده نبود و بی‌کار بود بازم دوسش داشتی؟؟

  [پاسخ]

 2. مومنی خاتمی لرستان
  سردار اصلاحات دوست داریم

  [پاسخ]

 3. جمع کن این اراجیفو
  اینان همه دادن تو هم یک چاپلوس بیشتر نیستی

  [پاسخ]

 4. جمع کن این اراجیفو
  اینان همه دزدن تو هم یک چاپلوس بیشتر نیستی

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  حسود نباش عزیز

  [پاسخ]

  H در :

  شما هنوز حرف زدن بلد نیستید بعد نظر میدید.خیلی بی ادب هستید.

  [پاسخ]

  کریم امرا در :

  چه قدر قانع شدم که اینا دزدن؟
  من از طرف آقای مومنی میگم که اگر ایشان بیشتر از یک خانه‌ی ۲۰۰ متری بیشتر داشتن که توی شهرک شهید رجایی هست. هرچی مال ایشون بود مال شما. آقای مومنی ۲۰ درصد از هتل سالی رو دارن که اونم هیچ وقت به اندازه‌ی یک هزارم بانک پاسارگاد نمیشه. آقای مومنی مگه جعل سند کرده یا پرونده از دادگاه دزدیده که بهش میگی دزد؟؟؟!!!!

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  دزدی دزدیه، جنابعالی ازکجاخبرداری مومنی چی داره و چی نداره بدبختای چاپلوس قیامت خودتونو به خاطرکی میسوزونید و این واونو دزد قلمداد میکنید، البته این خصلتها موروثیه.

  [پاسخ]

 5. سلام
  در زمان مدیریت آموزش پروش آقای فرج الله مومنی من دانش آموز مقطع دبیرستان بودم .یک دختربچه ۱۵ ساله-دختربچه یی که برای انجام کار تحقیقش با ایشون مصاحبه انجام میده و ایشون با وجود پست مدیریت با وجود تمام دغدغه ها با وجود تمام مشکلات ریز و درشت با صبوری تمام به تک تک سوالات من جواب میدن -سوالاتی که شاید از نظر نگارش کودکانه باشه اما طرف رو به چالش بکشونه و خیلیییی جالب که یه شخصی با این پست بشینه و به سوالات چالشی من جواب بده.من از همون زمان ذهنیت خوبی نسبت به این شخصیت تو ذهنم شکل گرفت و این ذهنیت به مرور با بزرگ شدنم و با دیدن زحمات ایشون محکم تر شد . برای این شخصیت والامقام بهترین ها رو آرزو می کنم و امیدوارم جامعه ما حق رو درمورد همچین افرادی ادا کنند .
  مدیر رادیو تلگرامی لرستان و آقای فرج الله مومنی در پناه خدا موفق و موید و سربلند باشید . و افکارتون همیشه چراغ راه ما باشه .

  [پاسخ]

 6. درود بر فرج لرستان و سینای کوهدشت

  دست مریزاد،تا کور شود هرانکه نتواند دید

  [پاسخ]

 7. درود بر سردار اصلاحات لرستان.
  جناب آقای مومنی از دوست داشتنی‌ترین شخصیت‌های سیاسی لرستان هستند. کاش آقای قلندری ایشون رو با بقیه مقایسه می‌کردند تا مردم اطرافیان خودشون رو بشناسند.
  آقای فرج‌الله مومنی برادر عبدالله مومنی مبارز خستگی ناپذیر اصلاحات است. در خانواده ایشان حق‌طلبی و مبارزه با نا حق نهادینه شده و هیچ وقت حاضر نبودند در برابر ظلم کوتاه بیان حتی وقتی در زندان بعثی گرفتار می‌شوند‌. آقای فرج‌الله مومنی در عملیات کربلای ۴ آخرین نفری بود که به ایران برگشتند و تا آخرین لحظه در مقابل دشمن بعثی جنگیدند.
  آقای مومنی
  آقای فرج‌الله مومنی همانطور که برادر شهیدش به خاطر عقایدش به شهادت رسید ایشان نیز نشان داده‌اند در برابر ظلم سکوت نخواهند کرد. انتخابات ۹۴ نمونه‌ی حق طلبی جناب مومنی بود که هیچ وقت سکوت نکردند.
  جناب سینا قلندری شما صدای اصلاح‌طلبان مظلوم هستید از خدا می‌خواهم تنت نیازمند به طبیب نباد…….

  [پاسخ]

 8. رزمنده روزگاران سخت

  یکی از نکات برجسته برادر مومنی راباید ساده زیستی واخلاص این مرد بزرگ دانست خداوند مهر ومحبت ایشان در دلها قرارداه که توانسته اینچنین مردم او را انتخاب کنند / باتشکر از مدیر رادیو تلگرامی لرستان به جهت مطالب بالا سینا جان !مطالبت کم کم پخته تر وبهتر میشود تا کور شود چشم حسودان وانانکه نمی توانند ببینند.

  [پاسخ]

 9. آفرین برسینا
  بسیارزیباومتین ورسابود

  [پاسخ]

 10. وجدانا حالم به هم خورد
  همینطوری ادامه بده پست خوبی مگیری
  فحش دادن به دوستی و تملق مومنی آینده خوبی برات میسازه نازار

  [پاسخ]

 11. این بچه های بی تجربه ما رابه جان هم انداخته اند بابا از این همه تملق ودودستگی درآوردن دست بردارید نگزارید اصلاح طلبان متلاشی شوند واز این تفرقه بسیاری از پست های آموزش وپرورش به دست اصول گرایان افتاده است ودارند ازآب گل آلود ماهی می گیرند

  [پاسخ]

  عباس نورمحمدی در :

  باسلام
  خوب بود عقده درونی خودت رو با لفظ بچه های بی تجربه ریختی بیرون امیدوارم سبک شده باشین.
  جناب بی نام ونشان اگرقلم این بچه های بی تجربه بقول شما به نفع ریاکاران و دزدان بیت المال بگار گرفته می شد وبکام شما میچرخید بازم آنها را به تملق و عامل دودستگی متهم میکردین.
  جناب بی نام ونشان
  شما و حامیانتان بدانید الحسود لا یسود حسود هرگز آسایش نخواهد دید.بدانید تا ما بی تجربه ها بقول شما زنده ایم قدردان کسانی خواهیم بود که خودرا وقف خدمت به مردم کرده ند.
  حُب و محبت به آقای مومنی رو خداوند بزرگ وارد قلوب مردم کوهدشت نموده است .نه تنها فرج بلکه مردم هرکسی را در هرطیف ودرهر حزب وجایگاه که برای این مردم دل بسوزاند دوست خواهند داشت .حال این شما هستین که مشکل دارین وبا مردم راه نمیایید بیایید شماهم مثل اکثریت بی اندیشید وخودرا ازمنجلاب حسادت که از آتش جهنم هم سوزاننده تراست نجات دهید.
  “فرج “یعنی مردم ومردم هم یعنی “فرج” میخواهید باورکنید یا خود را بسوزانید.
  چرا به مخاطبینی که از حقیقت دفاع می کنند برچسپ تملق وریاکاری میزنید ایشان که پُست ومقامی دولتی ندارند که مردم برای گرفتن پست ومقام دورش بگردند.
  چرا به شعور مردم توهین می کنید چرا خودراعالم ودیگران رو خام وبی تجربه فرض میکنین چرا درمقابل دزدی وغارت سکوت ولی درمقابل فهم وشعور وجدان خویش رو کور کرده اید.
  مَخلص کلام امثال فرج مومنی از آن جهت برای مردم قابل احترام هستند که مردم را قبول دارند هیچگاه به شعور غلط دیگران بی احترامی نکرده ونخواهند کرد.
  چرا باید دوستان فرج در ارتباط با این مقاله زیبا سکوت کنند چرا با ننوشتن نظر چه مخالف وچه موافق اقدام نمی کنند
  از کی وازچه کسی میترسند
  وقتی خبری در معرض رای ونظر مخاطبان قرار داده می شود شایسته است آنانی که در مجالس ومحافل خصوصی به فردی ارادت نشان می دهند در معرض عموم نیز ارادت خویش رو نشون بدهند بنده حقیر برایم قابل هضم نیست کسانی که بواسطه تلاش های آقای مومنی به پست ومقام وجایگاهی رسیده اند اکنون ازنوشتن یه نظر گرچه خیلی هم خلاصه شده دریغ می کنند.
  چرا مخالفین فرج به محض اینکه نامی ازایشان در رسانه ویا سایتی برده می شود فی الفور دست به قلم شده ومخالفت خویش را نشان می دهند لیکن موافقی ایشان ازترس مراکز پرقدرت حاضرنیستند کلمه ای دال برحمایت ازایشان بنویسند
  این حقیر دست این جوان بی ریا و زرین قلم جناب آقای سینا قلندری رو بخاطر دفاع دائمیش تز حق وحقیقت وروشنگری وریسک پذیری که گاها برایش ایجاد دردسرمی شود می بوسم وبهش افتخارمیکنم وبرایش آینده ای بهتر درسایه نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئلت دارم

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  دمت گرم عباس محتشمی سابق . انصافا” باصداقت کلام جنابعالی صدرصد موافقم .فرج مومنی افتخار اصلاح طلبان کوهدشت میبا شد.

  [پاسخ]

 12. درود بر آقای مومنی عزیز ، با اینکه در این ایام با توجه به فعالیت های همفکران برای اعتلای دولت تدبیر امید در شهرستان بوده و هستیم ولی مظلومانه چون جنابعالی شاهد اجحاف های فراوان هستیم ….

  [پاسخ]

 13. درود بر رهبر اصلاحات مبارز خدا دوست فرج‌الله مومنی.
  آفرین بر سینای نویسا . قلمت همیشه استوار

  [پاسخ]

 14. فرج‌الله مومنی محبوب قلب همه است.
  آقای مومنی تسخیر کننده‌ی قلب‌هاست
  آفرین بر خوش‌صداترین اصلاح‌طلب سینای قلندری

  [پاسخ]

 15. تشکرازهمه دوستان صادق وپاک سرشت طرهان ودرود خدا نثارکسانی که دل درگروه مشکلات مردم محروم وفقیر دوشهرستان کوهدشت ورومشگان دارند ؛ وآنچه که باعث عقب ماندگی وعدم رشد وتوسعه وبیکاری جوانان معصوم وسرگردانی مردان سرپرست خانوادها در کلانشهرها شده همین باندبازیهای بی نتیجه که خودباعث خودکشی و فقر واعتیاد جوانان تحصیل کرده ؛ این باندبازیهاومقابله به مثل لیدرهای هردوجناح درطرهان شده اند پتک آهنی برفرق مردم وبی سروسامانی شهرستانها ونردبان رشد وترقی برای اجانب ونسبت به این مصیبت باید تاابدغبطه بخوریم

  [پاسخ]

 16. ولیدرهای دوجناح دربینشان چهرهای شاخصی وجوددارد وبخاطر رقابت وتنگ نطری هم دیگررا تخریب واین تخریب باعث عقب افتادگی وعدم رشد وتوسعه شهرستانها شده است ؛ کسانی دراین دوشهرستان مسئول شده اند؛ که لیاقت وارزش اجتماعی هیچکدام از بزرگان این دوشهرستانها را ندارند ؛ ولی بارها به بزرگان دوجناح توصیه کرده ام که مدیون مردم این دوشهرستان میباشید

  [پاسخ]

 17. حسین آزادگان دانشگاه آزاد واحد کرج

  درودها بر مرد خستگی ناپذیر و اسطوره اصلاحات لرستان حاج فرج الله مومنی عزیز
  و سپاس از قلم زیبای سینای دوست داشتنی

  [پاسخ]

 18. ببخشید آقا سینا آقای مومنی ودیگران مدعی اصلاح طلبی فقط در ادوار انتخابات دوبار رای دادن به آقای قبادی را در کارنامه درخشان سیاسی خود دارندامید دارم بتوانی آن را نیز برای تنویر افکار عمومی توجیه فرماییید

  [پاسخ]

 19. جناب قلندری خسته نباشید ،خروجی اینهمه تعریف وتمجیدچه بوده است ۴۰سال کارسیاسی تفرقه ها امروزبیشتر ازاول، ۴۰سال کارانتخاباتی ۱۷ماه کاندید اصلاح طلبان به مجلس میرود،۴۰سال کارسیایی قحت رجال اصلاح طلبی درکوهدشت بوجود امده ویک نفر غیر کارمند بخشدار میشود وچندماه دوام نمی اورد، ۴۰سال کارسیاسی حاصل کاراتحاد با عاملین قتل اصلاح طلبان درسال۶۸ بوجود می ایدووووووووسینای بی تجربه مثل اینکه از مهندس بازرگان یاسحابی تمجید نموده ای اصلاحات نیاز به سردار ندارد. نیاز به اندشه دارد .حاصل اندیشه شماهاغلبه احساسات برخرد جمعی وتعقل است.

  [پاسخ]

 20. حمزه امرایی ازرومشکان

  خوب شدگفتیدمن نمیدونستم این همه کارخونه که تولرستان وجودداره ازوجودبرکات مومنی پس ایشون لرستانروجزاستانهای صنعتی قرارداده

  [پاسخ]

 21. سینا قلندری که کافیه جو بگیردش!!! تا دیروز مداح ملکشاهی بود حالا شده سینه چاک مومنی!!!!!
  امید به آینده ،همچین تخته گاز می تازی انگار ما از کره ای دیگه اومدیم و از عملکرد مومنی و بلایی که سر اصلاحات اوورده بی خبریم!!!!میشه بفرمایید ۹۴ یک تنه مقابل چه کسی ایستاد؟!مگه به قول شما همین سرداران هریک به پناهگاهی نرفتن و جوانان رو به میدان نفرستادن ؟!مثل همیشه شر به پا کن و در رو.لطفا اینقد جو گیر نشید الکی سنگ به سینه نزنین.مردم خودشون عاقل و فهمیده اند.و اما آقای نورمحمدی شما اسم حسود و بچگی نیارین که الفاظتون نهایت ناپختگی و نسنجیدگی می باشد.اگه همون پست بی ارزش رو نداشتی الان صم و بکم بودی!!!!

  [پاسخ]

 22. باسلام .والا جناب مومنی عزیز ما که چند سالی می شه به خاطر شما سوختیم ای کاش یکم افراد دورو ورت رو ول می کردی و به ما جوانان هم توجه می کردید .این حلقه بیست نفره که دورو ورتون رو گرفتن سبب شده کس دیگه ای رو نبینید .متاسفم واسه خودمون که هنوزم پایبند به شما هستیم .ولی متاسفانه شما با هواداری افرادی چون ما بسیار مغرور شده اید .انشالله زمانی برسد که اشتباهاتمان را در دوره های بعد جبران کنیم .ای کاش در انتخابات همراه شما نبودیم .

  [پاسخ]

 23. جناب نور محمدی به جای کاشتن نهال تفرقه سعی کنید سخنان آدم های با تجربه را گوش دهید که هدفشان جز کار نیک چیز دیگری نیست وگر نه شما نمی بینید یک اصلاح طلب نماینده کوهدشت شود

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  جناب طرهان .افسوس که ریشه خودرا فراموش کرده ای

  [پاسخ]

 24. تورابخدا بگذاریدمردم زندگی کنندچندوقتبه مردم خرابکاری های شمارافراموش کرده انددوباره زخم مردم روتازه نکنید تورو چه به این چابلوسی

  [پاسخ]

 25. فیلم بازی نکنید هیچ کس برای این شهر کاری نمی کندوگرنه این وضعش نبود

  [پاسخ]

 26. آقای مومن به حق آدم بسیار خوبی است این را نباید انکار نمود

  [پاسخ]

 27. تفرقه و دودستگی های دهه هفتاد و دهه هشتاد فراموش نمیشود آقای تخریبچی!!! معامله سر تایید شدن فرج واسفندیاری در تهران فراموش نمیشود!!! رفاقت باعلی تیموری یار غار قبادی فراموش نمیشود!!! کارگران کوهدشتی هتل سالیز فراموش نمیشود!!!هتلی که باید در کوهدشت ساخته میشد فراموش نمیشود!!! سیاست های کینه توزانه زمان آموزش وپرورش فراموش نمیشود!!! سر تعظیم فقط در برابر خداوند یکتا فرود می آید ولاغیر…..

  [پاسخ]

  شهروند در :

  برادر علیزاده ( دوستی ) ، بهتر است در خصوص غارت رای مردم در انتخابات شورای شهر پنجم خود بگوئید و اینکه چطوری این انتخابات توسط نزدیکان شما مهندسی شد و بعد از حق و عدالت صحبت کنید و به نقد دیگران بپردازید .

  [پاسخ]

  علیزاده در :

  معلوم از اون دست کاندیداهایی هستی که بیستم به بالا شدی واز اول شدن دوستی داری میسوزی!!! محبوبیت ایشان در طایفه درویش وسایر طوایف زبانزد است و وصلت ایشان با طوایف مختلف و رای مردم تازه آباد مهر باطلی بر یاوه هایی است که می بافی!!! مرد باش با نام ونشان بنگار تا جوابی کوبنده تری بگیری!!! درضمن انتخابات الکترونیک هیچ شک وشبهه ای بر جای نذاشت…..”هیس حسودان بازنده قیر و قال نمیکنند”

  [پاسخ]

 28. باســـــــــــلام و ادب خدمت عزیزان .

  دوستان عزیز آقای فرج الله مؤمنی شخصیتی سیاسی از خانواده معظم شهدا فردی دلسوز برای مردم ونظام جمهوری اسلامی دارا محبوبیتی بالا در بین مردم بخصوص جوانان را نباید با شخصیت های شهرستانی مقایسه شود .ایشان با وجودی که هنوز به عنوان نماینده مردم انتخاب نشده خیلی از مشکلات این مردم توسط او حل می شود .حقیر قیاس جناب مؤمنی را با شخصیتهای شهرستان گرچه همه محترمن اما این مقایسه توهین به این مردم می دانم . خدا را شاهد میگیرم جمعیت زیادی از جوانان حاضرن که جان خود را تقدیم جناب مومنی کنند .
  پس امیدوارم آقای مؤمنی را شخصیتی بالاتر از استان و کشوری دانست .

  [پاسخ]

 29. خیلی جالب گفتی تعریف نیست واقعیت است هر چند واقعیت تلخ است برای کسانی که نپذیرند ایشان لایق هر تعریف و تمجیدی است مرد پر تلاشی است ان زمان که بودجه سالنهای چند منظوره راجذب می کرد شبها تا ساعتهای ۲و ۳ شب می ماند وبرای تهیه اسناد مربوطه هیچ نماینده ای به اندازه ایشان برای کوهدشت خدمت نکرده حتی در دوره مدیریتش هیچ ماموریتی نگرفته وبعضی مواقعه پس از تعطیلی اداره سوار موتور خدمت گذار می شد وبه خانه می رفت

  [پاسخ]

 30. درود بر فرج مومنی افتخار طرهان بزرگ,شیر مردی از دیار طرهان که دغدغه ایشان فقط سربلندی طرهان است

  [پاسخ]

  کوشکی تهران در :

  برا طرهان که هیچ کاری نکرده ،چه دلسوزی برادر در مقابل زبانت بایستی جواب بدی؟بجز فلاکت و بدبختی برای جوانان چپ طرهانی ایشان هیچ دستاوردی برای طرهان نداشته است بنده ساکن طرهان بودم سه لیسانس بیکار داشتم اومدم تهران الان هر سه ماهی سه میلیون کا میکنند خدا به حق پنج تن این آقایان تقاص این دربدری مرا را در دنیا و آخرت بدهند چه چپ که خودمانیم چه راست که فعلا نیستند.

  [پاسخ]

 31. با ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــلام و ادب .

  دوستان جناب آقای فرج الله مؤمنی عزیز تیازی به تعریف و تمجید بنده نوعی ندارد.اما بر حسب وظیفه شرعی و قانونی نیازی مبرم است که جهت تنویر عموم مطالبی عرض کنم . اینکه مؤمنی عزیز زاده طرهان بزرگ است به خود میبالمو خدا را شاکرم که چنین شخصیتی کم نظیر به این مردم هدیه شده ..ایشان با اینکه بازنشسته است به اندازه چند نفر از نمایندگان استان نفوڌ سیاسی واجتماعی در پایتخت واستان دارند .اینکه ملکشاهی را ابراز میدارد که یک هتل دار بر عزل ونصب ها مؤثر می باشد مبین همین عرض حقیر است ..اما در مورد حکمی که… برای جناب مؤمنی و حسنی تبار تنظیم شده نه تنها اصل قضیه در اڌهان مردم تغیری ایجاد نشده بلکه بر محبوبیت جناب پؤمنی افزوده میشود . اگر مسؤلین … تدبیر نکنند خاتمی لرستان میشود خاتمی غرب کشور . چون تا تاجایی خبر داریم مؤمنی در میان جوانان و مردم به حدی محبوب است که خیلی ها حاضرن جان فدایش کنند . به امید سلامتی سید محمد خاتمی و فرج الله مؤمنی . یا علی مدد.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط