سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۴۲:۴۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۶در ۴:۲۴ ق.ظ تعداد بازدید: 252 بازدید کد خبر:67852 چاپ خبر

«یک اصلاح طلب» رئیس اداره آموزش و پرورش پلدختر شد

0

طی حکمی از طرف خدانظر دریکوند مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، علی جودکی به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش پلدختر منصوب شد. جودکی از اصلاح طلبان اصیل و خوش نام اهل پلدختر به شمار می آید که پیش از این در سمت رئیس پژوهشکده تعلیم و تربیت آموزش و پرورش لرستان مشغول به کار بوده است. جودکی که دکترای […]

طی حکمی از طرف خدانظر دریکوند مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، علی جودکی به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش پلدختر منصوب شد.

جودکی از اصلاح طلبان اصیل و خوش نام اهل پلدختر به شمار می آید که پیش از این در سمت رئیس پژوهشکده تعلیم و تربیت آموزش و پرورش لرستان مشغول به کار بوده است.

جودکی که دکترای جغرافیا دارد در مدت ۲۸ سال خدمت در آموزش و پرورش در کارنامه کاری خود مسئولیت هایی همچون کارشناس آموزش ابتدایی و آموزش متوسطه ،مسئول تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه، کارشناس آموزش های متوسطه نظری و پیش دانشگاهی و کارشناس انجمن اولیا و مربیان را دارد ، وی که از رزمندگان ۸سال دفاع مقدس و از پژوهشگران صاحب عنوان و تالیف در حوزه آموزش و پرورش و پژوهش است؛ پیش از این سمت به عنوان رئیس پژوهشکده تعلیم و تربیت انجام وظیفه می کرد.

این انتصاب با «اقتدار» و «پیگیری» مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حالی صورت می گیرد که هفته قبل معارفه «رضا شاهمرادی» به عنوان «سرپرست اداره آموزش و پرورش پلدختر» با ممانعت دستیاری فرماندار پلدختر لغو شده بود.

دیدگاه

  1. مگرقراراست کسی غیرازاصلاح طلبان مسئولیتی بگیردجناب رییس جمهورخودشان فرمودندکه مسئولیتها مخصوص رای دهندگان به ایشان است این یعنی اعتدال۰۰۰۰۰۰

    [پاسخ]

  2. تبریک عرض میکنم به جودکی با سواد و همیشه اصلاح طلب

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط