سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۳:۴۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۶در ۴:۱۴ ق.ظ تعداد بازدید: 517 بازدید کد خبر:67847 چاپ خبر

جوابیه ستاد جوانان و دانشجویان دکتر حسن روحانی شاخهٔ شهرستان کوهدشت به اظهارات «حمید رشیدی»/ ملکشاهی حامی «رقیب» روحانی بوده است

0

زهی خیال باطل…! بهتر آن است ابتدای سخن را به یادآوری گذشته ی نه چندان دور این دیار آغاز کنیم، گذشته ای سرد و تلخ! در این مورد که کوهدشت شهری سیاسی است و مردمانش در عین فقر و بیکاری فلاکت بار، روزشان را به گفت و گوهای سیاسی اختصاص می دهند، همه آنانی که […]

زهی خیال باطل…!

بهتر آن است ابتدای سخن را به یادآوری گذشته ی نه چندان دور این دیار آغاز کنیم، گذشته ای سرد و تلخ!
در این مورد که کوهدشت شهری سیاسی است و مردمانش در عین فقر و بیکاری فلاکت بار، روزشان را به گفت و گوهای سیاسی اختصاص می دهند، همه آنانی که زیستن در این دیار را تجربه کرده اند، گواهی می دهند. برویم سر اصل مطلب!
انتخابات سال ۱۳۹۲ بود که پس از سکون و سردی سال ۸۸، دیگر بار شوری هر چند اندک در سطح جامعه شکل گرفت و صدای امید پس از آنکه لبخند از لب ها و امید از دل ها، رفته بود؛ دیگر بار شنیده شد….
حسن روحانی نمایاننده ی خواست تغییر در جامعه بود، تغییر دولت از رمالی و جن گیری و بی برنامگی و پرونده سازی به تدبیر و امید و آینده گرایی؛ و با حمایت قاطع هاشمی مرحوم و خاتمی خندان، سکان دار دولت شد؛ نماینده ی کوهدشت اما خود را در حاشیه ی سیل شور و امید قرار داد و بر خلاف رأی صریح و صحیح مردم کوهدشت و رومشکان، از آقای قالیباف اعلام حمایت کرد و سخنران و مجلس گردان قالیباف در استان شد.

دو سال بعد، یعنی ۷ اسفند ۹۴، که برای کوهدشتی ها چون ۲۲ خرداد ۸۸ برای تهرانی ها بود و هست، بر خلاف خواسته ی صریح و قاطع مردم، آنکه نماینده شده، نمایاننده ی نظر اکثریت مردم نبود و همین امر، سبب بی اعتمادی مردم نسبت به مسئولان و زخم خوردن امید نیمه جانشان شد؛ با اینکه صدای اعتراض مردم و کاندید شکست داده شده! گوش فلک را کر کرد.
یاد انتصابات قلدرانه که با عبایی قلندرانه پوشیده شده بود هماره مایه رنج و بدبینی مردم این شهر شده است.

در ادامه ی نوشته ی زخم خورده اما امیدوارانه مان می رسیم به انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶، که راه و صدای مردم کشور و شهرمان صریح و شفاف بود و شنیدن این صدا کمی از بار غم ها کم می کرد اما تو گویی قرار بر این بود نماینده ی این دیار خلاف جهت خواست مردم گام بردارد؛ در حالی که همگان یک صدا، تغییر و تدبیر و امید را فریاد می زدند، جناب ملکشاهی در اردوگاه رقیب خیمه زد و با پایداری های تندرو و اصحاب جیگیلی، حشر و نشر داشت، تصاویر حضور ایشان در جلسات جمنا و در کنار آقای رئیسی و نشان ندادن موضع شفاف در آوردگاه انتخابات، مهر تاییدی است بر اینکه ایشان و برادرانشان که در ستاد آقای رئیسی فعال بودند، صدای مردم را نشنیده اند.

انتخابات ۹۶، شوری شگفت در میان همه ی اقشار بخصوص قشر جوان تحول خواه و تغییر طلب برانگیخت و جوانان کوهدشت هم صدا با جوانان دیگر شهرها، به جان برای پیروزی امید بر فریب، تلاش کردند و زحمات بسیاری متقبل شدند؛ با اینکه ستاد جوانان و دانشجویان کوهدشت مدت کمی برای فعالیت داشت اما جانانه مایه گذاشت و چه در سطح شهر و چه در روستاها، به آگاهی بخشی نسبت به وعده های رقیب پرداخت.

با این همه و با اینکه همه می دانیم جناب ملکشاهی سخت دل در گرو گفتمان رقیب روحانی داشت، نمی دانیم جناب رشیدی، دبیر حزب اعتدال و توسعه استان که میهمان مسئول این حزب در کوهنانی و گراب بود، بر اساس چه منابعی و با چه علم و آگاهی ای که فقط نصیب ایشان شده اعلام می دارد که رأی روحانی در کوهدشت مدیون فعالیت های آقای ملکشاهی است؟ سخن از این نادرست تر و سخیف تر؟ جناب ملکشاهی چه تلاشی برای جذب رأی مردم در سبد آقای روحانی انجام دادند که فقط جناب رشیدی از آن آگاهی دارد و همه ی دیگر مردمان شهر از آن غافل اند؟ چرا باید به اصطلاح یک اصلاح طلب چنین سخن ناحق و نادرستی بر زبان آورد؟
چرا در جلسه ای که تنی چند از به اصطلاح اصلاح طلبان حضور دارند و این سخن سخیف را شنیده اند، کسی اعتراض نمی کند و گوینده ی سخن را نسبت به ناآگاهیش مطلع نمی کند؟

از یک منظر شاید بتوان به طنز سخن آقای رشیدی را صحیح دانست و آن اینکه چون مردم این شهر دیدند آقای ملکشاهی در زمین رقیب بازی می کند، آنان ضد آن را عمل کردند و به روحانی رای دادند!!

جناب رشیدی و هر کس دیگری که ادعا دارد آقای ملکشاهی اصلاح طلب یا اعتدال گراست، بر چه اساسی این سخن را می گوید؟ حمایت قاطع از آقای قالیباف و هم سخنی با آقای رئیسی و رفاقت با حضرات پایداری از چه زمانی ملاک اصلاح طلبی بوده است؟

چرا کسی چون آقای رشیدی به جای دفاع و تشکر از مردم فهیم و جوانان آگاه، باید سخنی به این بی پایگی بگوید؟ که به چه برسد؟

ستاد جوانان و دانشجویان دکتر حسن روحانی شاخهٔ شهرستان کوهدشت

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جانا ز زبان ما سخن میگویی… ضمنا بهتر است از ایشان به عنوان نماینده مردم رومشگان یاد شود نه کوهدشت

  [پاسخ]

  ارامش در :

  افرین انتخاب مردم کوهدشت ازادبخت بودنه ملکشاهی

  [پاسخ]

 2. درود بر ستاد جوانان که پاسخگوی متحجرین شدند
  ملکشاهی هیچ نقشی در ستادهای روحانی در تمام کشور نداشته است بزور می خواهند ملکشاهی را به دولت قالب کنن حال نوبت جوانان است لطفا سهم خواهی ها را کنار بگذارید

  [پاسخ]

 3. این را هم قبول کنید که ملکشاهی دست پرورده و رشد یافته طیف قدرت طلب اصلاحات در کوهدشت بوده و هست . فراموش نکنید اصولگرایان ارزشی همگام با شماحامی آزادبخت و مخالف ایشان بودند.

  [پاسخ]

 4. حالا هر چی به دکتر ملکشاهی رسیده دو دستی برا شما!!!!جالبه هیچ خیری م فعلا به اونایی که سر و گردن میشکنن نرسیده

  [پاسخ]

 5. بااین روشی که از اصلاح طلبان می بینیم افتادن به جان همدیگر تا چهل سال دیگر کوهدشت رنگ نماینده اصلاح طلب به خود نمی بیند آیا می شه دست از ملکشاهی وآزادبخت بردارید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط