سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۸:۳۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۱ مرداد ۱۳۹۶در ۴:۱۱ ق.ظ تعداد بازدید: 217 بازدید کد خبر:67836 چاپ خبر

تنها کیوسک مطبوعاتی پلدختر به سرقت رفت!

0

تنها کیوسک‌ مطبوعاتی شهرستان پلدختر شبانه به سرقت رفت. به گزارش کشکان، مهرابی صاحب تنها کیوسک مطبوعاتی شهرستان پلدختر در گفت‌و‌گو با فارس، اظهار داشت: تنها کیوسک مطبوعاتی شهرستان پلدختر که با داشتن  ۱۵ سال سابقه فعالیت شناخته شده و مورد اقبال مردم است به سرقت رفت. وی افزود: این کیوسک مطبوعاتی که مجوزهای لازم […]

تنها کیوسک‌ مطبوعاتی شهرستان پلدختر شبانه به سرقت رفت.

به گزارش کشکان، مهرابی صاحب تنها کیوسک مطبوعاتی شهرستان پلدختر در گفت‌و‌گو با فارس، اظهار داشت: تنها کیوسک مطبوعاتی شهرستان پلدختر که با داشتن  ۱۵ سال سابقه فعالیت شناخته شده و مورد اقبال مردم است به سرقت رفت.

وی افزود: این کیوسک مطبوعاتی که مجوزهای لازم از دستگاه‌های مربوطه را دارد در خیابان اصلی شهر مستقر بود که شبانه توسط سارق یا سارقان به سرقت رفت.

این فعال رسانه‌ای پلدختر گفت: وقتی  طبق روال همیشگی جهت توزیع روزنامه در محل کیوسک مطبوعاتی خود حضور پیدا کردم با مشاهده جای خالی آن شگفت زده شدم.

وی افزود: پس از چندین سال فعالیت در مطبوعات شهرستان پلدختر برای نخستین بار با این حرکت ضد فرهنگی مواجه شدم.

مهرابی تصریح کرد: این کیوسک مطبوعاتی تنها منبع اطلاعاتی شهرستان پلدختر بوده که نیاز روزانه دریافت اطلاعات مردم این شهرستان را تامین می‌کرد هم اکنون سرقت آن مردم این شهر را با بحران عدم اطلاع رسانی و مشکلاتی مواجه ساخته است.

وی خاطرنشان کرد: در پی این سرقت بی سابقه و نادر به مراجع قضایی مراجعه و شکایتی در این خصوص تنظیم و ارائه دادم که هم اکنون موضوع از طریق دادگستری در حال پیگیری است.

شایان ذکر است جمعی از مردم شهرستان پلدختر به ویژه فرهنگیان، این اقدام ناشایست را محکوم کرده و از دستگاه قضایی شهرستان خواستار شناسایی عامل یا عاملان این سرقت بی سابقه شدند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط