سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۳۳:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۳۱ تیر ۱۳۹۶در ۵:۰۶ ق.ظ تعداد بازدید: 136 بازدید کد خبر:67829 چاپ خبر

حق آبه مردم لرستان باید پرداخت شود/ اقلیم لرستان نقش مهمی در تامین آب استان‌های همجوار دارد

0

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس:

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: حق آبه مردم لرستان باید به صورت عادلانه پرداخت شود. مجید کیانپور بیان داشت: استان لرستان دارای منابع آبی با ارزشی است که در صورت برنامه‌ریزی مناسب می‌توان از این نعمت‌ خدادادی برای توسعه استان و ایجاد اشتغال استفاده خوبی کرد. وی افزود: اقلیم آب […]

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: حق آبه مردم لرستان باید به صورت عادلانه پرداخت شود.

مجید کیانپور بیان داشت: استان لرستان دارای منابع آبی با ارزشی است که در صورت برنامه‌ریزی مناسب می‌توان از این نعمت‌ خدادادی برای توسعه استان و ایجاد اشتغال استفاده خوبی کرد.

وی افزود: اقلیم آب و هوایی لرستان نقش بسیار مهمی در تامین آب استان‌های همجوار دارد بگونه‌ای که با انتقال آب لرستان مشکل کمبود آب در بسیاری از مناطق برطرف شده است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با وجود اینکه منابع آبی لرستان مشکل آب را در استان‌های دیگر برطرف کرده است،اما در برخی از مناطق لرستان شاهد مشکلات در تامین آب شرب هستیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط موجود در تلاش هستیم که حق آبه لرستان که حق مردم این منطقه است به صورت عادلانه پرداخت شود تا معضل بی آبی در برخی مناطق لرستان برطرف شود.

کیانپور گفت: در این راستا با وزارت نیرو مکاتبات لازم صورت گرفته و کماکان پیگیر این موضوع هستیم تا وزارت نیرو حق آبه‌ای که حق مردم لرستان است را پرداخت کند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط