سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۲:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۲۲ فروردین ۱۳۹۲در ۱۲:۰۷ ب.ظ تعداد بازدید: 176 بازدید کد خبر:6775 چاپ خبر

برخی از مطالبات فرهنگیان کوهدشت تا پایان فروردین ماه پرداخت می شود

0

  در حالی جمعی از فرهنگیان کوهدشت از عدم پرداخت حق الزحمه های مختلف خود از سوی اداره آموزش و پرورش این شهرستان انتقاد کردند که مدیر آموزش و پرورش کوهدشت از پرداخت برخی از مطالبات فرهنگیان تا آخر فروردین ماه خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، تعدادی از معلمان کوهدشتی در گفتگو با خبرنگار […]

24334324

 

در حالی جمعی از فرهنگیان کوهدشت از عدم پرداخت حق الزحمه های مختلف خود از سوی اداره آموزش و پرورش این شهرستان انتقاد کردند که مدیر آموزش و پرورش کوهدشت از پرداخت برخی از مطالبات فرهنگیان تا آخر فروردین ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، تعدادی از معلمان کوهدشتی در گفتگو با خبرنگار مهر خواستار پرداخت مطالبات خود در بخشهای مختلف شدند.

آنها برخی مطالبات خود از آموزش و پرورش کوهدشت را حق الزحمه ی مربوط به عوامل اجرایی و تصحیح ورقه، حق الزحمه ی عوامل اجرایی ضمن خدمت سال 91، مطالبات اصلاحیه حکم کارگزینی اسفند 89 و حق بیمه ی طلایی از مرداد 91 تا کنون عنوان کردند.

بهمن نریمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: تمام مطالبات فرهنگیان کوهدشت در قالب حق الزحمه تا پایان فروردین 92 به همراه حقوق آن ها پرداخت خواهد شد.

وی در رابطه با پرداخت حق بیمه ی طلایی فرهنگیان این شهرستان نیز گفت: آموزش و پرورش به تعهد خود عمل و 50 درصد سهم خود را پرداخت کرده است.

نریمانی افزود: 50 درصد دیگر که پرداخت نشده مربوط به دولت است که آموزش و پرورش هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط