سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۷:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۴ تیر ۱۳۹۶در ۹:۵۶ ق.ظ تعداد بازدید: 310 بازدید کد خبر:67662 چاپ خبر

مردم نسبت به عملکرد مدیریت عالی لرستان ناراضی هستند

0

رئیس مجمع نمایندگان لرستان مطرح کرد:

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان گفت: مدیریت عالی استان لرستان نتوانسته کار موثری در حوزه اشتغال، تولید و توسعه استان انجام دهد.   به گزارش کشکان، سید “حمیدرضا کاظمی”، در خصوص وضعیت استان لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: استان لرستان با توجه به اینکه با مشکل بیکاری به طور جدی روبه رو […]

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان گفت: مدیریت عالی استان لرستان نتوانسته کار موثری در حوزه اشتغال، تولید و توسعه استان انجام دهد.

 

به گزارش کشکان، سید “حمیدرضا کاظمی”، در خصوص وضعیت استان لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: استان لرستان با توجه به اینکه با مشکل بیکاری به طور جدی روبه رو است، اقداماتی که استاندار انجام می‌دهد از نظر افکار عمومی یک کار تبلیغاتی است.

نماینده مردم پل‌دختر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر کشور به عنوان وزیر معین دولت در استان لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی، در استان حضور پیدا می کند، بیان کرد: اعتقاد ما این است که کار خاصی در استان لرستان انجام نشده و این اعتراض را به وزیر کشور در موضوع با وضعیت مدیریت استان لرستان اعلام کرده‌ایم که مدیریت استان نتوانسته است کار موثری در حوزه اشتغال، تولید و توسعه استان انجام دهد.

وی با بیان اینکه زمانی که لرستان به عنوان استان پایلوت اقتصاد مقاومتی در هیات دولت تصویب و ابلاغ شد این امیدواری به وجود آمد که اقدامات اساسی در استان انجام شود، افزود: بعد از گذشت یک سال اقدام مؤثری در استان انجام نشده و مردم نیز نسبت به عملکرد مدیریت عالی استان لرستان ناراضی هستند.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این نارضایتی را به وزیر کشور اعلام کرده‌ایم و گفته‌ایم که مردم این سفرها را برای توسعه استان لرستان مؤثر ندیده‌اند و لازم است دولت رویکرد جدیدی را نسبت به توسعه استان لرستان داشته باشید، گفت: درخواست ما از معاون اول رئیس‌جمهور این است که کارگروه ویژه‌ای برای توسعه لرستان را در نظر گیرند و مراتب نگرانی مجمع نمایندگان استان را نیز به وزیر کشور اعلام کرده‌‎ایم.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. به نظربنده جای هیچگونه دفاعی از عملکردمسئولان استانی نیست.انتخابات پرحاشیه مجلس وشورای شهرکوهدشت و……………………..

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط