سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۳:۰۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۹ تیر ۱۳۹۶در ۱۲:۳۱ ب.ظ تعداد بازدید: 2,620 بازدید کد خبر:67514 چاپ خبر

گزارش تصویری/ افتتاح دبیرستان غیردولتی ملاصدرا در کوهدشت

0

طی آئینی، دبیرستان دوره دوم غیردولتی ملاصدرا در کوهدشت با حضور مسئولان آموزش و پرورش و برخی مدیران و فرهنگیان این شهرستان افتتاح شد. به گزارش خبرنگار کشکان، این مراسم با حضور کارشناس مسئول مشارکت های مردمی اداره آموزش وپرورش شهرستان کوهدشت، عباس نورمحمدی، درویشی معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش کوهدشت، مدرسین دبیرستان، تعدادی از […]

طی آئینی، دبیرستان دوره دوم غیردولتی ملاصدرا در کوهدشت با حضور مسئولان آموزش و پرورش و برخی مدیران و فرهنگیان این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار کشکان، این مراسم با حضور کارشناس مسئول مشارکت های مردمی اداره آموزش وپرورش شهرستان کوهدشت، عباس نورمحمدی، درویشی معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش کوهدشت، مدرسین دبیرستان، تعدادی از اولیاء محترم و جمعی از مدیران، دبیران و موسسین مدارس غیردولتی شهرستان با تلاوت آیاتی ازکلام وحی و سرود زیبای جمهوری اسلامی آغاز گردید.


در ابتدای مراسم نورمحمدی کارشناس مسئول مشارکت های مردمی اداره ضمن تشکر از موسس و مدیریت دبیرستان ملاصدرا و تبریک به دبیران و دانش آموزان دبیرستان، خلاصه ای از سیاست های وزارت آموزش و پرورش در قبال مدارس غیردولتی و سیاست های مدیریت جدید مشارکت های اداره کل متبوع را ارائه و ضمن ارائه آمار از آموزشگاه های سطح شهر از ابتکار خوب جناب آقای خدایاری به خاطر راه اندازی دبیرستان با امکانات بروز و مدرن تشکر کرد.


در ادامه مراسم ولی خدایاری موسس آموزشگاه ضمن معرفی جناب آقای علی شرفی به عنوان مدیر دبیرستان از کارشناسی مشارکت های اداره به خاطر همکاری با تاسیس و راه اندازی دبیرستان تشکر کرد و خلاصه ای از فعالیت های در نظر گرفته شده را به شرح زیر برای حضار تشریح کرد:

خدایاری از مدیریت آموزش و پرورش خواست در ادامه راه همکاری لازم صورت گیرد.

با کسب اجازه از کلیه مهمانان عزیز. برادران و خواهران چرا ما این دبیرستان را راه اندازی کردیم؟ و چه برنامه های داریم؟

همه شما عزیزان از وضعیت علمی و درسی شهرمان خوب واقف هستید. سطح علمی آموزشی و امکانات آموزشی مدارس ما با کشور خیلی فاصله دارد. ما این دبیرستان را راه اندازی کرده ایم که با لطف خدا و زحمت شما  فاصله علمی و آموزشی شهر را با مدارس خوب کشور کمتر کنیم.

ما با این هدف دبیرستان ملاصدرا را تاسیس کردیم که الگویی باشد برای کسانی که قصد افتتاح مدرسه جدید را داشته باشند و نه خدایی نکرده برای تعطیلی و یا تخریب سایر دبیرستان ها باشد که همگی دوست و برادر ما هستند.

ما با اهدافی خیرخواهانه و خداپسندانه با هزینه ای بالا این کار را انجام دادیم تا اولا فضا و بستری مناسب جهت کاهش دغدغه اولیاء و دانش آموزان در امر آموزش چه از لحاظ فضا و امکانات، جذب و به کارگیری مدیر و معاونین توانمند، منظم و دقیق و خوشنام در شهرستان، مدرسان زبده و دلسوز و مطرح، مشاوران قوی و کاربلد در امر آموزش، ابزارهای کمک آموزشی روز کشور، مکمل های آموزشی از قبیل جزوات مدرسان ارایه دهیم.

انشالله تلاش ما بر آن است از تمام پتانسیل های آموزشی دانش آموزان به خوبی استفاده کنیم تا در آزمون های المپیاد علمی، رتبه های برتر کنکور و ارتقاء معدل و رشد درسی در شان و جایگاه  شهرستان در استان و کشور را داشته باشیم.

هدف ما از تاسیس بر آن‌ست که  پزشکان و پزشکان متخصص و مدیران ادارات – سرمایه گذاران که از شهرهای دیگر به شهر ما می آیند به راحتی دغدغه تحصیلی فرزند خود را از لحاظ آموزشی نداشته باشند.

کار ما زمانی تکمیل می شود که یک برنامه ریزی منظم و منسجم  دراز مدت داشته باشیم اما این کار به هیچ عنوان تحقق پیدا نمی کند مگر با همفکری شما مردم فهیم، مدرسان دلسوز ، عوامل اجرایی، مدیران رده بالایی اداره آموزش و پرورش و مشاوران عزیز.

ثانیاً ما هیأت موسسین اهدافمان بر آن است تا فرهنگ آموزشی را با افقی جدید به نمایش بگذاریم که خود شخص دانش آموز دنبال نمره مفت نگردد. دانش آموز به فکر برنامه ریزی علمی و دقیق باشد. دانش آموز دنبال خوب درس خواندن باشد. او باید بداند که در یک روز در ۴ الی ۵ ساعت بایستی با ۸۰۰۰ الی ۹۰۰۰ صفحه مطالعه کتاب درسی یا بعضا بیشتر آزمون کشوری بدهد. باید مدیریت زمان را حفظ کند.  باید خوب  یاد گرفته باشد تا خوب نتیجه بگیرد تا بتواند رتبه خوبی در کنکور کسب کند.

چند نکته که دغدغه بعضی از دانش آموزان و اولیاء محترم می باشد در همین جا به نیابت از هیأت موسسین به شما قول و تعهد می دهیم:

۱-ما هر طیف دانش آموزی را به خاطر پول ثبت نام نمی کنیم و هرکسی که هم باشد مهم نیست.

۲-تلاش ما بر این است برای همیشه خوب باشیم نه فقط در سال تاسیس که اسمی درست کنیم و بعد بی خیال مردم شویم.

۳-شک نکنید قوانین آموزشی عالی و علمی را در دبیرستان به اجرا خواهیم گذاشت از جمله ۱-نظم و انضباط ۲-جدی بودن و سخت کوشی ۳-دانش آموز را به چالش علمی کشاندن (ما می خواهیم محیطی فوق العاده علمی و رقابتی در جوی سالم به وجود بیاوریم تا با ورود شما عزیزان به دبیرستان ملاصدرا متوجه کار متفاوت و در حد مدارس خوب کشوری شوید.) ۴-خوداری از ورود تلفن همراه به کلاس های درسی ۵-رعایت شنونات اخلاقی اسلامی منطبق با آمیزهای دینی ۶-راه موفقیت اصولی و منطقی به دانش آموز نشان دادن از هر لحاظ المپیاد/کنکور/معدل

۴-شهریه:

خیلی از اولیاء محترم تا به دبیرستان می آیند از ما می پرسند چقدر شهریه می گیرید ما از سایر دبیرستان ها کمی بیشتر می گیریم بیشتر هم فعالعیت آموزشی انجام می دهیم.

آن کاری که الان وقت نیست من توضیح بدهم می خواهیم انجام دهیم اگر شما از بیرون تهیه و یا استفاده کنید ۳ برابر شهریه ای که ما می خواهیم بگیریم پرداخت می کنید. ما می خواهیم برنامه اصولی و منطقی باشد دانش آموز از این شاخه به آن شاخه نپرد.

ما به فرزندان شهرمان که در واقع فرزند همه ما هستند از لحاظ آموزشی احترام کامل گذاشته ایم محیطی عالی و علمی درست کردیم.

هر کس در راه فرهنگ خوب کار کند باید از وی تقدیر شود.

به عنوان مثال آقای سیروس جهانی ایشان مستاجر است زندگی خود را صرف کار آموزشی کرده به مردم احترام گذاشته قدر این گونه افراد را باید دانست.

بعضی می خواهند کل ثروت مدرسه را به کارهای شخصی اختصاص دهند.

بنده به نیابت از هیأت موسسین به شما قول می دهم بیشترین درآمد (سود) مدرسه را صرف ساخت و تجهیزات فضا و امکانات مجهز/ تشویق دانش آموزان ممتاز درسی و ورزشی خواهیم کرد.

در پایان تقدیر و تشکر می کنم از همه عزیزانی که دعوت ما را پذیرفتند و به همایش افتتاحیه تشریف آوردند.

دلگرمی ما را برای کار چندین برابر کردید.

پس از خدایاری آقایان درویشی معاونت پشتیبانی، شرفی مدیر آموزشگاه و دیربازیان مدرس دبیرستان سخنانی را ایراد نمودند.
در پایان، به اتفاق اعضاء محترم شورای نظارت با صرف شام و شیرینی مراسم به پایان رسید.

دبیرستان غیردولتی ملاصدرای کوهدشت واقع در میدان شهدا، جنب زبانسرای تهران از تعداد محدودی دانش آموز با شرایط ویژه ثبت نام می نماید.

گزارش و عکس: مهدی دوست محمدی

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. این مدرسه مدرن امکانات آموزشی چی داره ؟

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  تصاویر گویای همه چیز است

  [پاسخ]

  سلمان جعفری در :

  تصاویر که فقط عکس اشخاصه با چند قفسه کتاب.

  [پاسخ]

 2. از هیت مؤسسین دبیرستان پسرانه ملاصدرا به خاطر راه اندازی این دبیرستان مدرن نهایت تقدیر و تشکر را دارم. امیدوارم برنامه ها به خوبی اجرایی شود

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  تشکر از شما اقای دارابی
  با کمک همه عزیزان انشالله این کار شدنی است.
  آنچه که قول دادیم عمل می کنیم

  [پاسخ]

 3. اقای خدایاری فردی توانا در زمینه اموزشی هستند. ملاک کار ایشان پیشرفت تحصیلی دانش اموزان است نه پول .ضمنا ایشان خیلی منظم وبا اقتدارند وهمین باعث پیشرفت وموفقعیتشان شده است

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  امیدوارم که خدا به بنده حقیر این لیاقت را بده تا جان دارم برای فرزندان شهرم که در واقع بچه های خود ما هستند مفید و مثمر ثمر باشم
  خدا را شاهد و گواه میگریم پول برای من در اولویت‌هایی آخر است
  تشکر از شما فرهنگی فرهیخته

  [پاسخ]

 4. بنده اول تبریک میگم خدمت دوست عزیزم آقای خدایاری
  وآفرین میگم خدمت ایشان بخاطر این اقدام خداپسندانه اما نمیشود نقش جناب آقای نورمحمدی در سروسامان دادن به مدارس غیر دولتی را نادیده گرفت .خدارا ناظر میگیرم ایشان مدیری با شایستگی های فراوان و خداوکیله بسیار مودب و خوش برخورد و توانمند هستند بنده تشکرمیکنم آز آقای برخورداری رییس مومن و متواضع اداره بخاطر انتصاب وانتخاب ایشان در قسمت مشارکت های اداره

  [پاسخ]

 5. ای والله دبیرستانی عالی بامکانی عالی -مدرسینی کارکشته وکاربلد-امکانات عالی وخلاصه همه چیزعالی مطمئنم خیلی موفق خواهدبودان شاالله

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  سلام
  همین شماها شهروندآن خوب هستید که باعث دلگرمی و انگیزه چندین برابری ما شدید
  وقتی شهروند خوب فرق کار قوی و ضعیف را متوجه می شود
  این آرزوی چندین ساله ما بوده

  [پاسخ]

 6. باتشکراز سایت کشکان بااجازتون چندنکته را به عرض میرسانم
  دراینکه آقای خدایاری مدیرموفقی است شکی نیست بنده خیلی وقت ایشان را میشناسم نباید خودش را گم کند بایدبداند باسختی به اینجا رسیده وماها هم اگرپول داشتیم مدارسمان را تجهیز میکردیم اما ادب حکم می کند به ایشان تبریک گفت.
  دراین میان نقش آقای نورمحمدی و حضورایشان در اداره مشارکتهای اداره نقش برجسته ای است بنده با چندین نفر درمشارکت ها کارکردم همه را میشناسم ولی هیچکدامشان به اندازه آقای نورمحمدی برای مدارس غیردولتی مفیدنبوده اند ایشان قبلا هم اداره تشریف داشتند دوران ایشان در گروههای آموزشی دوران طلایی بود با رفتن ایشان ازاداره درسالیان قبل کامل مشخص بود که گروه ها بااُفت شدید مواجه شد بابرگشتن ایشان از تهران مشارکت ها جان تازه ای گرفت جلوی تاسیس بی رویه مدارس را گرفتند وبا سعه صدر ومتانت مدیریت را تعریف کردند حضوردایمی ایشان دراداره وبرخورد با خیل عظیم ارباب رجوع بخصوص مربیان پیش دبستانی و ایثارگران و مدارس شاهد ازخصوصیات خوب اقای نورمحمدی است.
  امیدوارم آقای نورمحمدی فکری هم برای تخصیص وام تجهیز وتعمیرات مدارس بکند بنده به آقای خدایاری بابت راه اندازی مدرسه خوب تبریک میگویم

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  سلام
  دوست و برادر عزیز و محترم
  اولا ممنون از لطفتون
  دوما من چون با سختی به اینجا رسیدیم اینقدر محکم ،جسورو پر تلاش کار می کنم
  اگر حضرتعالی کل مطالب سخنرانی این حقیر را مطالعه کرده باشید
  خوب متوجه می شوید که اهداف من چه چیزهای هست
  بعدا خدا را شاهد می گیرم من وام میگیرم و خیلی از مردم قرض می کنم
  می دانم آگه قوی کار کنم سریع نتیجه می دهد و وام و قرض ها را برگشت می دهم
  باور کن بنده حقیر یادم نمی آید که ظهر خوابیده باشم
  به جان بچه ام در ذات من منفت گرایی شخصی نیست
  اولا رضایت خدا و مردم شهرم را می خواهم بعدا زندگی خودم
  والله از لحظه شروع کردن کار فرهنگی اینجانب تا این لحظه همان ولی خدایاری هستم که با نداشتن کمترین پول خورد و خوراک هستم و تا عمر دارم خواهم ماند
  اما دوست عزیز آموزش شوخی نداره مخصوصا در متوسطه دوم یا باید کار نکنی یا باید قوی و عالی باشی چون دانش آموزی که به ما مراجعه می کند کنکور درپیش دارد و نتیجه خوب در کنکور برای هر کسی یعنی تضمین آینده آن دانش آموز و نداشتن دغدغه و استرس اولیا وی تا ابد
  موفق و مؤید باشید
  امیدوارم مطالب توضیح داده شده حقیر شما را قانع کرده باشد

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  نمانید در گذشته…
  ذهن و فکر شما محدود به بُعد مکان و زمان نیست .

  [پاسخ]

  نورمحمدي در :

  سلام عرض می کنم خدمت این دوست عزیزم
  ازاین همه لطف که به بنده حقیردارین بی نهایت سپاسگزارم بنده باتمام وجودم هرکاری بهم واگذارشود انجام خواهم داد ولی بایستی بپذیریم بعضا مدیرانی هستندکه دوست ندارندازافرادقوی ترازخوداستفاده کنندومصداق این جمله مدیریت آموزش وپرورش کوهدشت است بارهادرجلسات خصوصس به عرض رییس اداره رساندم وافراد کاربلدرو معرفی کریم اما دوست ندارن که ازفردقوی استفاده کنندمعمولا سراغ آدم های کم کار رو میگیرند

  [پاسخ]

 7. درود خدا بر استاد عزیزم دانشمند فهیم وفرزانه استاد شرفی هر جا که هستی خداوند یارو نگهدارت باشه

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  سلام و عرض ادب و احترام دارم حضور تمام دوستان عزیز. امید دارم بتوانم گام کوچکی در رسیدن عزیزان شهرم به بالاترین درجات علمی و اخلاقی بردارم

  [پاسخ]

 8. درود بر خدایاری عزیز ، انصافا ایشان پیشتاز توسعه علمی و آموزشی در امر آموزش و کنکور در شهرستان بوده و هستند .

  [پاسخ]

  بازاری در :

  ممنون آقای طهماسبی
  شما لطف دارید امیدوارم لیاقت این تعریف و تمجیدها ی دوستان خوبی مثل شما را داشته باشم

  [پاسخ]

 9. از عوامل دست اندرکاران دبیرستان پسرانه ملاصدرا تشکر می کنم دغدغه تحصیلی فرزندم را در دبیرستان داشتم با اینکه خدا همه چیز به من داده اما من می خواستم از کوهدشت بروم
  به زودی بچه ام را می آورم ملاصدرا
  خدا شما رابرای شهر حفظ کند
  از سایت کشکان متوجه افتتاحیه این دبیرستان شدم
  خیلی از مردم شهر همین مشکل من را دارند
  موسس دبیرستان آقای احمدعلی آزادبخت به شهر اطلاع رسانی کنید

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  با سلام
  ما قصد داریم خوب کار کنیم تا کسانی که به شهر ما می ایندبا خیال راحت فرزندشان به دبیرستان پسرانه ملاصدرا بیاورند.
  خدا را شکر که شما مهاجرت نکردید
  به خدا یکی از بهترین روزها من است این پیام دیدم
  بله سایت کشکان یکی از بهترین سایت های استان است
  ما هر روز داریم اطلاع رسانی می کنیم شما هم لطف کنیداری در اطلاع رسانی به ما کمک کنید.تا همه شهر متوجه شوند

  [پاسخ]

 10. از هیئت موسسین دبیرستان ملاصدرا تشکر میکنیم به خاطر این دبیرستان مدرن
  دغدغه منو از رفتن کوهدشت به شهری دیگر جهت تحصیل فرزندم که زندگی سنگینی در کوهدشت دارم راحت م کردید
  خداوند انسانهای خدوم برای شهر حفظ کند
  چه روزهای ثبت نام می کنید
  معدل هیجده و پنجاه و انضباط بیست دارد منو به دهم تجرب ی است

  [پاسخ]

  هیت موسسین ملاصدرا در :

  سلام
  قصد ما هم برآن است که اولیاء محترم دغدغه تحصیل فرزندان را نداشته باشند
  ممنون از لطفتون
  هر روز صبح از ۹ تا ۱۲ ثبت نام می کنیم
  ثبت نام داره محدود می شود چون استقبال بالا بوده

  [پاسخ]

 11. با سلام و عرض ادب
  ممنون از لطف شما. انشاءالله بتونیم یک گام در موفقیت این دانش آموزان با صلابت برداریم و سهمی در امیدواری آنها به آینده پیش رو داشته باشیم

  [پاسخ]

 12. درود بر جناب خدایاری که همواره در امر آموزش و کنکور د شهرستان پیشقدم و سرآمد بوده و هستند . مبارک باشه

  [پاسخ]

 13. احمدعلي آزادبخت

  باعرض سلام خدمت همه دوستان و همشهریان عزیز تاسیس یک دبیرستان خوب با فضای بسیار مناسب و امکانات عالی و همچنین ایجاد جو رقابتی وعلمی دغدغه بنده و همکاران عزیزم بود، با یاری خداوند و همت دوستان و همشهری های عزیزم دبیرستان غیردولتی ملاصدرا در این راستا تاسیس کردیم امید است که در این راه ما را یاری بفرمایید وهمواره مشوق و مایه دلگرمی ما باشید. به امید سرافرازی فرزندان و نخبگان عزیز شهرمان

  [پاسخ]

 14. سلام
  ممنون جناب آقای طهماسبی عزیز
  شما یک انسان فرهیخته و پاک هستید انشالله در آینده ای نه چندان دور یکی از بهترین مدرس های فیزیک خواهید شد
  چون هم توان و پشتکار داری و سواد فیزیک را داری موفق باشید

  [پاسخ]

 15. خدایا خدایاری ها را برای این شهر حفظ کن
  آرزوی موفقیت دارم برای مؤسسین و پرسنل آموزشی دبیرستان ملاصدرا
  فرزندم در دبیرستان تیزهوشان قبول شده اما با توجه به مراجعه سایت کشکان و معرفی و اهداف برنامه های آموزشی دبیرستان ملاصدرا فرزندم را در آنجا ثبت نام می کنم امیدوارم نتیجه قابل قبول را بگیرم
  از ابتدایی تا امروز فرزند من عضو مبتکران بوده انصافا حرف و عمل آقای خدایاری یکی بوده
  بر همین اساس مبنا بر اعتماد می گذارم وفرزندم را ثبت نام می کنم

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  ممنون
  دکتر کاش خودت را معرفی می کردی
  من خیلی از بچه های پزشکان عزیز شهر دانش آموز مبتکران بودند
  امیدوارم طوری عمل کنیم که رضایت کل شهر را به خوبی برآورده کنیم

  [پاسخ]

 16. سلام
  عرض ادب و ارادت قلبی دارم محضر هیت مؤسسین دبیرستان پسرانه ملاصدرا
  من هیچ فرزندی ندارم که ثبت نام کنم
  در سایت کشکان برنامه ها را مطالعه کردم و متوجه همه چیز شدم
  حیفم آمد به شما تبریک نگویم
  موفق و سربلند باشید
  امیدوارم به اهدافتان برسید

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  شهروند خوب= = = شهر اباد
  شما خوانین همیشه خوب بودید و هستید
  چه میشد؟؟

  [پاسخ]

 17. سلام
  آقای خدایاری همیشه می گفتی می خواهم دبیرستان تاپ پسرانه ای را در کوهدشت بزنم
  زمانی که برام فرستادی به سایت مذکور برو و نگاه کن
  خوشحال شدم
  اگر اشتباه نکنم برای اولین بار است برای افتتاح مدرسه ای اینگونه جشنی با شکوه گرفته می شود
  امیدوارم همیشه ثابت قدم و با شرکاء عالی که انتخاب کردی در راستای اهداف آموزشی که دارید موفق باشید
  من یک توصیه خواهرانه دارم دانش آموز بی اخلاق و تنبل جذب نکنید
  خوشحال شدم به قولت عمل کردی

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  سلام
  ممنون از ابراز لطف شما
  خدایی تمام تلاشم می کنم که رتبه و جایگاه خوبی در کشور براش بسازم

  [پاسخ]

 18. دایی ولی تو یک اسطوره در آموزش هستی
  دایی بهت افتخار می کنم
  دایی من هومن و محدثه برات آرزوی موفقیت داریم

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  ممنون
  دایی
  اسطوره برای من بزرگه
  اما دایی ولی آدم زحمت کشی درآموزش است

  [پاسخ]

 19. دانش آموز شاهد دبیرستان

  ما ۹ نفر از دانش آموزان معدل بالا دوم تجربی با افتخار به ملاصدرا می آیم.
  اما تمام قول هایی که دادید عمل کنید
  چیزی که فکر ماز را به خود معطوف کرد
  کتابخانه مجهز و جزوات مدرسان بود
  کادر آموزشی شما هم عالی است
  به شما برای افتتاحیه تبریک می گوییم
  موفق باشید
  چند نفری ثبت نام کردند بقیه هم این روزها ثبت نام می کنیم

  [پاسخ]

 20. سلام
  موفق و سربلند باشید
  به شما تبریک می گویم
  که اینگونه دبیرستانی برای ما افتتاح کردید
  نام جاوید باد دبیرستان پسرانه ملاصدرا

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  متشکر
  اقای خوشناموند

  [پاسخ]

 21. ازمون ورودی دبیرستان در چه تاریخی و بودجه بندی دقیق و تعداد سوالات را اعلام کنید
  اگر زودتر اعلام شود خیلی خوب میشه
  چون من به هر قیمتی در آزمون ورودی ملاصدرا می خواهم رتبه اول تا سوم کسب کنم
  از طریق کانال تلگرامی ملاصدرا متوجه شدم

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  اقای جمشیدی سلام
  آزمون ورودی روز جمعه سه شهریور ماه برگزار می شود
  منابع آزمون ،اعلام نتایج و امتیازات نفرات برتر به زودی مصوب و اعلام می شود
  انشالله که اول شوی چرا سوم
  چون به احتمال زیاد نفر اول بورسیه کامل می گیرد

  [پاسخ]

 22. سلام به ا قای خدایاری خسته نباشی می گم اما چند سوال دارم ۱-قدمت ساخت سا ختمان مدرسه چند سال است؟۲-کل فضای اموزشگاه چند متر است؟۳ سرانه فضای اموزشی برای هر دانش اموز چند متر است؟ نرم کلاسها چند نفر است اما همکاران اگر به عمق قضیه فکر کنید خیلی تلخ است بعضی از مدارس غیر انتفاعی بدون کادر علمی و وسایل اموزشی با فضای شبه کپری فاقد نور طبیعی مجوز گرفتند جناب نور محمدی ایا سزاوار است ۳۶ دانش اموزدر اتاق ۱۲متری تحصیل کند ؟ ایا قانونی است مدیران مدارس غیر انتفاعی در همان شیفت تدریس کنند؟چرا به زنگ ورزش در مدارس غیر دولتی نظارت نمی شه؟……….

  [پاسخ]

 23. سلام خدمت آقای محمدی
  ساخت این فضای ما قدیمی است اما پایه دارد و کیفیتش خوب است
  کل فضا ۵۲۰ متر است مصوبه آموزش و پرورش برای هر دانش آموز یک و شصت است اما تقریبا مدرسه ما سرانه هر دانش اموز تقریبا سه متر و بیست سانتی متر است
  نرم هر کلاس تلاش می کنیم از ۲۵ نفر بیشتر نباشد
  بعضی از سوالات دیگه مربوط به من نیست
  اما غیردولتی به زور کسی را ثبت نام نمی کنند

  [پاسخ]

 24. امیدوارم در کارتان موفق باشید
  از طریق تلگرام متوجه برنامه های دبیرستان پسرانه ملاصدرا شدم خیلی خوشحال شدم خدایی یک سرگردنی بالاتر از شهرستان وحتی استان است
  اقای خدایاری دارم به دوستان و اقوام گفتم بیابند آنجا
  موفق و سربلند باشید

  [پاسخ]

 25. مبارک باشد
  خدایاری واقعا کارت به خوبی بلدی
  دست مریزاد

  [پاسخ]

 26. ضمن سلام ،این دوستان که هر کدامشان ۷۲ساعت فول تایم ازاین کلاس به آن کلاس و این خانه به آن خانه مشغول هستند و فرصت ندارند نهار را با خانواده صرف کنند .(خواهشا” نگید برای پول نیست و برای رضای خداست )کی فرصت مطالعه و تحقیق پیدا میکنند.حتما” بعد از نماز صبح .یک دبیر موفق کاشکی بتواند ۲۴ ساعت موظفی خود را به خوبی کار کند. اما آموزشگاه ؛ این که همان ساختمان زوار در رفته است با قدمت ۵۰ سال ؛ حتما منظورتان از آزمایشگاه همان آشپزخانه ۳*۲ می باشد . ولی جدا” خوب رنگ کاری میکنید.چرا این مردم ما فکر نمیکنند که باید شهریه آموزشگاه را پرداخت کنند و بعد از ظهر ها هم کلاس کنکور و شبها کلاس خصوصی همین اساتید ببرند پس این همکاران سر کلاس چکار میکنند . نفرمایید نگران آموزش فرزندان این شهر هستید .اما این سوال را از آقای نورمحمدی عزیز بپرسم که آیا خدا وکیلی یک ساختمان کلنگی را چطور با این مراسم و شام باشکوه !!!!! به عنوان یک آموزشگاه تایید میکنید.

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  عرض سلام دارم خدمت فرهنگی عزیز
  کاش حضرتعالی خودت را معرفی می کردی
  اولا شما نگران مدرسان ما نباش چون ما برنامه های قوی دقیق و کارشناسانه داریم
  دوما قدمت ساختمان فکر می کنم ۱۰سال ساخت است
  سوما مردم خودشان به خوبی همه چیز را تشخیص می دهند و انشالله بعدا همه چیز به خوبی مشخص می شود
  چهارما به جرات به شماها که این کارها انجام می دهید به مردم شریف قول خواهم داد دانش آموزان ما نیاز به یک ساعت کلاس خصوصی ندارند مگر دانش آموزان پایه دوم و یا چهارم که پارسال ضعف علمی در بعضی دبیرستانها ی پر ادعا داشته باشند برای آنها برگزار کنیم
  پنجم خدا است و رضایت خلق و خدا بعدا مشخص می شود

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  قدمت ساختمان بالای ان چیزی است که شما گفت من به اشتباه ۱۰ را تایپ کرده بودم

  [پاسخ]

 27. سلام
  عرض سلام دارم خدمت هیت مؤسسین دبیرستان پسرانه ملاصدرا
  امیدوارم در کارتان موفق و مؤید باشید
  بتوانید راه موفقیت درسی را به خوبی به دانش آموزان نشان دهید
  چون این گروه توان و تجربه این کار را دارید

  [پاسخ]

 28. باسلام خدمت اولیاءمحترم .توجه شمارا به نکات زیر جلب مینمایم :
  ۱-مدارس غیر انتفاعی در کوهدشت چه امکاناتی داره؟
  ۲-معلم های آنها باوجود ۷۲ ساعت تدریس چه بازدهی دارند
  ۳-امکانات آزمایشگاهی آنها کجاست ؟باتوجه به اینکه الان کار مدترس باید آموزش عملی باشد نه محفوظات !
  ۴-اصولا یک خانواده کوچک دریک حیاط پنجاه شصت متری آزاد نیستن چه رسد به هفتا هشتاد جوان که جهت استراحت زنگ تفریح باید تنفس بکشند .تصور کنید یک زندان دسته جمعی!
  ۵-امکانات این مدارس گچ وتخته سیاه است که مطرود است واز طرفی دوست دارم به عنوان اولیا برید استفاده تمام معلم ها را از نخته الکترونیکی راامتحان بگیرید که اکثرا بلد نیستند یا خیلی ابتدایی بلدن
  ۶-ورزش را دراین مدارس اهمیت نمی دهند یا از پول شما جهت رفع تکلیفب به استخر بدون باز دهی هدایت میکنند
  پس چه دلخوشی داره که از آن طرف کارکنان اداره آ،پ می آیند قیافه ای مسخره خودشون رانشون میدهند،
  انگار خیلی دلسوز ووظیفه خودشون رابخوبی امجام داده اند
  ۱

  [پاسخ]

 29. متاسفانه فرمایشات حضرتعالی واقعیت دارد
  سلام خدمت اقای امرایی :
  اما بافت شهری و شهرسازی ما همین است
  من الان حاضرم اگر ساختمانی که فضای اموزشی خوبی داشته باشد اجاره کنیم
  در کوهدشت جناب اقای امرایی متاسفانه کار اموزشی خیلی کم در امد است به همین خاطر دست مدارس غیردولتی بسته است .ما هم در این راستا گام برداشتیم تا اگر خدا کمک کند در اینده بتوانیم فضای عالی با امکانات مجهز بسازیم
  دغدغه حضرتعالی به جا است

  [پاسخ]

 30. درود برآقای خدایاری وهمکارانشان

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  ممنون آقای شفیع زاده عزیز

  [پاسخ]

 31. اقای خدایاری ادبیاتتون واقعا فرهنگی نیست شما هنوز به خان وخوانین اعتقاد دارین از شما بعید است ادبیات چاله میدانی

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  آقا ارمان ببخشید

  [پاسخ]

 32. انشاله جناب خدایاری سربلندمان کنید چون آینده فرزندانمان رابه شما وهمکارانتان سپردیم موفق باشید وسربلند

  [پاسخ]

  خدایاری در :

  جناب آقای جمشیدیانی
  سلام
  شک نکن اعتماد شما اولیاء عزیز را به هیچ چیزی عوض نمی کنیم

  [پاسخ]

 33. چرا این افرادی که تعریف وتمجید می کنند اسم خود را نمی ببرندیا سوری است

  [پاسخ]

 34. سلام
  آشنا
  اگر شما خوشحال می شوی که این تعریف و تمجیدها سوری است این گونه فکر کن تا حداقل چند دقیقه ای خوشحال باشی
  به عمل کار برآید به سخنرانی نیست
  پاییز نزدیک است

  [پاسخ]

 35. با سلام خدمت تمام دوستان
  امروز در بحث آموزش باید جدی باشیم و امکانات لازم را فراهم نماییم که فراهم نمودن امکانات از دست همه بر نمی آید بلکه بزرگانی در این عرصه قدم برداشته اند و محیطی آرام و خوب به همراه امکانات و مدرسینی کار کشته فراهم نموده اند که جای تقدیر و تشکر را دارد باید قدر دان بود که دبیرستانی با این همه مولفه خوب فراهم شده . و اولیل دیگر دخدخه آموزش ندارند
  با تشکر از مجموعه دبیرستان ملاصدرا

  [پاسخ]

 36. بسیارعالی بود آقای خدایاری ممنون

  [پاسخ]

 37. فوق العاده بود استاد.

  [پاسخ]

 38. متاسفانه برخی مدارس غیردولتی با هزینه های گزافی که از دانش آموزان دریافت میکنند درقبال این هزینه از نیروهایی در آموزش وتدریس دانش آموزان استفاده می نمایند که به هیچ عنوان قابل قبول نمی باشند ومردم هم بدون اطلاع قبلی از سوابق و تجربه برخی از پرسنل به راحتی اعتماد میکنند.شایدبیشتراز یک یادو نفر درهرمدارس غیردولتی از سوابق تدریسی خوبی برخوردار نمی باشندوبعضی از مسئولین شعارهایی سرمی دهند که درحدتبلیغات واقعی نمی باشد.وبایدبا سرنوشت وعواقب دانش آموزان بازی نکنند ودرسال های نه چندان دور رتبه وموفقیت دانش آموزان را در کنکور سراسری شاهد خواهیم بود هرچند نفراتی داریم که خود ازهوش وزکاوت خویش برخوردار می باشند.وربطی به آموزش مدارس غیردولتی ندارند

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط