سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۹:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۸ تیر ۱۳۹۶در ۶:۲۹ ق.ظ تعداد بازدید: 75 بازدید کد خبر:67491 چاپ خبر

اورژانس اجتماعی ازنا افتتاح شد

0

پایگاه اورژانس اجتماعی ازنا همزمان با ۱۵۰ پایگاه دیگردرسراسرکشور باحضور رئیس دادگستری این شهرستان و تعدادی ازمسولان و مددکاران اجتماعی درمحل اداره بهزیستی افتتاح شد. گودرز توکلی طی این مراسم گفت: اورژانس های اجتماعی زیرنظر انجمن های مردم نهاد سازمان بهزیستی کشور با حمایت قوه قضاییه و نیروی انتظامی درتعامل با نهادهای حمایتی دیگر باهدف […]

پایگاه اورژانس اجتماعی ازنا همزمان با ۱۵۰ پایگاه دیگردرسراسرکشور باحضور رئیس دادگستری این شهرستان و تعدادی ازمسولان و مددکاران اجتماعی درمحل اداره بهزیستی افتتاح شد.

گودرز توکلی طی این مراسم گفت: اورژانس های اجتماعی زیرنظر انجمن های مردم نهاد سازمان بهزیستی کشور با حمایت قوه قضاییه و نیروی انتظامی درتعامل با نهادهای حمایتی دیگر باهدف پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، فردی و خانوادگی از قبیل خودکشی، اعتیاد، تکدی گری، کودکان سرراهی و جمع آوری مجنونان و غیر… شکل گرفته است.
رئیس بهزیستی ازنا در ادامه گفت: تیم اورژانس اجتماعی شهر ازنا متشکل از سه روانشناس سه مددکار یک دفتردار و خودروی امداد می باشد که با بروز آسیب های مختلف اجتماعی مرتبط باسازمان بهزیستی ضمن مداخله و انجام کارهای روانکاوی و مشاوره موارد را حل و فصل می کنند و درصورت لزوم به مرکز نگهداری پایگاه اورژانس یا مراکز ذی صلاح دیگر ارجاع می دهند.
توکلی درخاتمه با این بیان که ازنا جزء شهرهای کم آسیب است افزود: پایگاه اورژانس اجتماعی ازنا مستقر در مرکز بهزیستی با سامانه تلفنی ۱۲۳ به صورت شبانه روز باحسن وظیفه آماده ارائه خدمات اجتماعی به شهروندان عزیز می باشد.

 

منبع: ازناخبر

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط