سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۷:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۳ تیر ۱۳۹۶در ۸:۳۳ ب.ظ تعداد بازدید: 399 بازدید کد خبر:67446 چاپ خبر

خبر تغییر مرز لرستان کذب است

0

مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری لرستان خبر تغییر مرز لرستان را تکذیب کرد. به گزارش کشکان، «ناهید پرویزپور» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی انتشار خبری در یکی از کانال‌های تلگرامی و بازنشر آن در فضای مجازی مبنی بر الحاق بخش پر آب استان‌های لرستان و چهارمحال و بختیاری به استان […]

مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری لرستان خبر تغییر مرز لرستان را تکذیب کرد.

به گزارش کشکان، «ناهید پرویزپور» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی انتشار خبری در یکی از کانال‌های تلگرامی و بازنشر آن در فضای مجازی مبنی بر الحاق بخش پر آب استان‌های لرستان و چهارمحال و بختیاری به استان اصفهان و تغییر نقشه و خط مرزی بین استان‌های مذکور دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری به‌عنوان متولی این امر خبر مذکور را قویاً تکذیب می‌نماید.

وی افزود: هرگونه تغییر در مرز استان‌ها فرایندی بسیار پیچیده و طولانی‌مدت است و تنها با موافقت استانداران و بررسی کارشناسی حوزه تقسیمات وزارت کشور و در نهایت تصویب هیات وزیران امکان‌پذیر است.

مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری لرستان ادامه داد: پخش این‌گونه شایعات و اخبار خلاف واقع در فضای مجازی در جهت مخدوش کردن افکار عمومی صورت گرفته و انتشار آن از سوی هر فرد یا گروه و با هر هدفی؛ خلاف وحدت، یکپارچگی و مصالح عمومی است و با اصل اطلاع‌رسانی شفاف و دقیق مغایرت داشته و به عنوان امری غیراخلاقی رسانه‌ای تلقی می‌گردد.

وی تأکید کرد: از گردانندگان کانال‌های مذکور انتظار می‌رود در راستای خبررسانی درست و رعایت اخلاق رسانه‌ای تکذیبیه این دفتر را در کانال خود درج نمایند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط