سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۹:۱۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۱ تیر ۱۳۹۶در ۸:۱۴ ب.ظ تعداد بازدید: 161 بازدید کد خبر:67429 چاپ خبر

انتخابات شورای شهر پلدختر تایید شد/بسته شدن پرونده شوراها در لرستان

0

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: با تایید نهایی انتخابات شورای شهر پلدختر پرونده انتخابات شوراها در استان لرستان بسته شد. ناهید پرویز پور در گفت‌وگو با فارس، بیان کرد: انتخابات شورای شهر پلدختر قبلا تایید شده بود اما چون نفر دوم انتخابات در این شهر از سوی هیات نظارت تایید نشده بود و […]

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: با تایید نهایی انتخابات شورای شهر پلدختر پرونده انتخابات شوراها در استان لرستان بسته شد.

ناهید پرویز پور در گفت‌وگو با فارس، بیان کرد: انتخابات شورای شهر پلدختر قبلا تایید شده بود اما چون نفر دوم انتخابات در این شهر از سوی هیات نظارت تایید نشده بود و در روز پایانی کد خود را دریافت کرده بود، تایید کامل و نهایی انتخابات نیز کمی طول کشید.

وی افزود: هیئت نظارت در ابتدا آرای غلامرضا نصیری را تایید نکرد اما  پس از پیگیری‌های صورت گرفته و تایید نهایی از تهران،آراء وی تایید، و به عنوان نفر دوم شوراش شهر پلدختر معرفی شد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: بر این اساس انتخابات شورای شهر پلدختر تایید نهایی شده و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

پرویز پور اظهار داشت: با تایید نهایی انتخابات شورای شهر پلدختر، پرونده انتخابات شوراها در سطح استان لرستان بسته شده و انتخابات در تمام شهرها و شهرستان ها مورد تایید است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط